LÁSKA,VZTAHY, CITY, PARTNERSTVÍ, PŘÁTELSTVÍ

SÍLA PŘÍRODY

V této kategorii  najdete krystaly, šperky a další předměty, které se vyznačují tématem LÁSKA, CITY, VZTAHY, PARTNERSTVÍ a PŘÁTELSTVÍ.


Krystaly v daném tématu - láska, city, vztahy, partnerství a přátelství, vibrují v uvedených energiích. To znamená, že svému majiteli dokáží svoji energetickou silou zvýšit energii přitažlivosti v aurických tělech, kde výrazně podporují tyto energie a zvyšují dosažení záměru.
Krystaly nás podporují v tom, čeho si přejeme dosáhnout nebo na čem chceme s jejich pomocí pracovat. Pokud se jejich síle otevřeme, pak může být tato síla enormní. 

Produkty v této sekci podněcují nositele k lásce, sebelásce, zvyšují odolnost vztahů, léčí disharmonie všech vztahových úrovní, přinášejí nám do života nové příležitosti a učí nás milovat. Dokáží harmonizovat a navozovat romantickou lásku, péči, romantiku, udržitelnost vztahu, ale i vzplanutí. Také se starají o zdravé udržení citové úrovně. Ochraňují naše přátelství a zesilují pozitivní aspekty. 


Kategorie