POZOR NA ENERGETICKÉ UPÍRY

17.05.2023


Setkat se s energetickým upírem, není nic výjimečného. Jsou to lidé, ale i lidské bytosti z jiných planet a jejich útoky si mnohdy pamatujeme i celý život.


Prvním energetickým upírem je upír nevědomý. Je to člověk, který neví co koná a funguje zpravidla na rovině nevědomosti. Napojí se na náš energetický systém a doslova nám saje naší životní energii. My se pak cítíme v blízkosti takové osoby unaveni, malátní, bez chuti cokoliv dělat. Mohou na nás jít mdloby nebo spánek. Takový upír bere naší energii buďto pomocí doteku nebo neustálého slovního atakování. Je výmluvný a neustále nás zatěžuje svými problémy nebo negativními zážitky. Tento proces se děje tak dlouho dokud není upír sytý, ale my víme, že do sytosti má opravdu daleko. Nejlepší se takovému člověku vyhnout, neposlouchat jeho ataky a nedovolit ani náhodné doteky, které nebudou až tak náhodné, ale vedené jeho intuicí a žízní po naší energii. 

Jistě to všichni známe a známe to i z náhodných setkání, kdy tento energetický upír nezavře pusu, nepustí nás ke slovu a jsme z něj opravdu unaveni. Tito lidé pořád povídají a nás potom může přemoci spánek, bolest hlavy, špatná nálada, apod.


HORŠÍ POBODOU ENERGETICKÉHO UPÍRA, JE UPÍR VĚDOMÝ

Takový člověk pracuje vědomě a své oběti si sofistikovaně vybírá aby se mohl sytit jejich energií. To je důvod proč si vybírá silné osobnosti. Je to mistr manipulace a dokáže zmanipulovat i sebevědomě zdravého a zdatného člověka a doslova jen přivést na pokraj zhroucení a psychické vyčerpanosti. Dokáže nás dlouhou dobu pronásledovat a může být plný zuřivosti a agresivity. Používá také plánované scénáře k naší manipulaci ( donutí nás k zamilovanosti, apod. ) Tento vampirismus je také často pozorovatelný v sektách různých společenství. Ubránit se vědomému upíru je podstatně složitější už protože si nás nevybral náhodou a není v jeho záměru o nás přijít.

Takový člověk nám doslova dokáže zničit život. Má potřebu odříznout nás od světa, od ostatních. Nezalekne se ani pomluv v okolí. Neustále je nám za zády a vymýšlí jak nás více a více zaujmout - je nejlepší přítel, dobře výmluvný, vždy nám poradí a utěší naše problémy. Toto je vše je pouze hra, ale my to zprvu nevidíme. Pomalu, ale jistě pracuje na zničení našeho dosavadního postavení v soukromém i pracovním životě. Když jeho hru prokoukneme, obvykle přijde to pravé peklo. Ihned volá a vy musíte vysvětlovat své chování. Začne vyčítat a útočit. Ihned rozhodí sítě do svého okolí a začne sbírat všemožné informace, vlastně se začne dusit a začne mít hlad. Uvědomuje si, že jeho zdroj energie/potravy kope nohama a třeba se postaví na hlavu, ale nenechá vás jen tak odejít. Dokáže volat 50x za den, psát 150 zpráv - vyčítat, strašit, vyznávat své city. V jeho slovech můžete vidět jistou formu duševních nemocí, protože mu jde o hodně. Buďte si jistí, že vám dlouho nedá pokoj, nesmíří se s prohrou a naopak přitvrdí.

Když jsem formu těchto entit podrobněji zkoumala, zjistila jsem, že jsou to duše bez původu. Každý máme původ a odněkud přicházíme. Tyto entity prakticky pendlují sem a tam a hledají koho vysát. Je to velmi zvláštní, ale dnes už se nikdo nediví nad termíny toho, že zde nejsou jen benevolentní bytosti. Tito hajzlíci mezi námi prostě jsou. I já jednoho nedávno potkala a mohu říci, že nic horšího jsem nikdy neviděla. I po půl roce, co jsem vystřízlivěla, má tato entita potřebu vznášet negativita na moji adresu a to si zatím stačila najít jiný pár, který ustavičně atakuje.

Pozor protože upírem mohou být i neuzavřené vztahy na rovině mileneckých i přátelských. Pokud totiž z nějakého důvodu nemáme něco uzavřené a vyřešené, tak dotyčná osoba na nás může být energeticky napojená a i naprosto nevědomě nám odebírat vitální sílu. Nejlépe uděláte tehdy, když všechny vazby zpřetrháte. Smažete zprávy, osobu zablokujete a absolutně nereagujete. Je potřeba dát jasně a pevně najevo, že pro vás tato negativní osoba neexistuje. Dáte-li jí najevo přízeň, a opravdu stačí jen pozdrav, pak budete stále v jejích okovech a energie destruktivního ničení bude pokračovat. 

Tak co, znáte někoho takového?