KYVADLO - MINULÉ ŽIVOTY

Minulé životy jsou obrovská databáze našeho předchozího vývoje.

Uvnitř každé duše dřímají vzpomínky a vjemy mnoha životů. Pečlivě zaznamenané hrají tyto záznamy důležitou roli v utváření osobností, jimiž jsme dnes. Uložené poznatky minulosti ovlivňují naše současné volby a rozhodování. Tento příspěvek může být pozitivní, ale i negativní, což závisí na charakteru oněch minulých životů a na způsobu, jimiž jsme je zpracovali.

Společně projdeme tento kurz a krok po krůčku si sestavíme vlastní INKARNOSKOP. Inkarnoskop je soubor informací z našich minulých životů, které nám mohou posloužit jako výborná pomůcka k další práci s touto obrovskou databází minulosti. 

Kurz obsahuje písemné učební manuály v PDF, video průvodce a neomezenou on-line podporu lektorů. 

Kurz je vhodný pro všechny uchazeče, kteří pracují s kyvadlem. Můžete pracovat skrze napojení VJ - což vyučujeme v základní sérii PRÁCE S KYVADLEM I. II. III. nebo pracujete po své ose a kyvadlo dobře ovládáte. 


OSNOVA KURZU - PRÁCE S KYVADLEM, MINULÉ ŽIVOTY 

  • CO JSOU TO MINULÉ ŽIVOTY
  • ODKAZY MINULOSTI
  • VAZBY MINULOSTI
  • TERAPIE KYVADLA
  • NAPOJENÍ SE NA VJ - KYVADLO
  • SESTAVENÍ OSOBNÍHO INKARNOSKOPU
  • INKARNACE DETAILNĚ
  • OSOBY MINULÝCH ŽIVOTŮ
  • PARTNERSKÉ INKARNACE

Kyvadlo je vhodné po absolvování základního kurzu kyvadla. Dále pro klienty, kteří pracují s kyvadlem po své ose ( vlastní metody ).


Ke kurzu pravidelně vypisujeme on-line podpory, kam se můžete přihlásit potřebujete-li se cokoliv doptat nebo ujasnit. Přihlášení je možné i opakovaně.  

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Po odeslání objednávky obdržíte potřebné platební podklady. Přihláška se stává platnou po přijetí platby.
CENA KURZU - 499,- Kč