KURANA KI REIKI


Karuna Ki představuje silné a vysoké ladění energie, s novými možnostmi a technikami práce. Karuna Ki používá stejné symboly jako Karuna Reiki™ a Tera Mai™, s odlišnými technikami harmonizace (zasvěcení). Karuna Ki je soucitnou energií uzdravování. Je ve spojení s energií duchovního srdce pro léčení energií prastvoření.


Zdůrazněny jsou tři významné energie - láska, spravedlnost a soucit. Naše vůle je svobodná, máme vždy možnost se svobodně rozhodnout a tak změnit způsob, jak vidíme svět a žijeme v něm.

Systém Karuna Ki je spojen se jménem Vincenta P.Amadora, Karuna Reiki se jménem Williama Randa a Tera Mai Reiki se jménem Kathleen Milner.


KURANA KI I. - III.

= naladění do 8 symbolů Karuna Ki Reiki =

= rozšířené použití práce se symboly 2.st.Reiki =

= zvýšení schopnosti navázání kontaktu s jemně-hmotnými energiemi =

= zvýšení frekvence vibrací =

= stabilizace psychiky =

= posílení imunitních sil =

Karuna Ki zahrnuje specializované symboly, které se používají k intenzívní léčitelské práci.

Například pro rozbíjení negativních emocí a strachů, uvolňování blokád a karmických zátěží nebo odstranění páteřních bloků, vymazání starých negativních programů z podvědomí, odstranění virů z těla (léčení AIDS), pro práci se srdcem, pro silné čištění místností a budov, pro odrušení geopatogenních zón, pro vytváření rovnováhy mezi čtyřmi živly, symbol ke zharmonizování současnosti a uvolnění minulosti a budoucnosti atd. Je zde i symbol, který sjednocuje a zharmonizovává čakry - a napravuje pokřivené kódy DNA.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                         Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: Mistr REIKI

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 3

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: min. 3 dny

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 2.800 KČ/ 134 €