KURANA KI REIKI

Karuna Ki představuje silné a vysoké ladění energie, s novými možnostmi a technikami práce. Karuna Ki používá stejné symboly jako Karuna Reiki™ a Tera Mai™, s odlišnými technikami harmonizace (zasvěcení). Karuna Ki je soucitnou energií uzdravování. Je ve spojení s energií duchovního srdce pro léčení energií prastvoření.

Zdůrazněny jsou tři významné energie - láska, spravedlnost a soucit. Naše vůle je svobodná, máme vždy možnost se svobodně rozhodnout a tak změnit způsob, jak vidíme svět a žijeme v něm.

Systém Karuna Ki je spojen se jménem Vincenta P.Amadora, Karuna Reiki se jménem Williama Randa a Tera Mai Reiki se jménem Kathleen Milner.

Karuna Ki - I. a II. stupeň

* naladění do 8 symbolů Karuna Ki Reiki

* rozšířené použití práce se symboly 2.st.Reiki

* zvýšení schopnosti navázání kontaktu s jemně-hmotnými energiemi

* zvýšení frekvence vibrací

* stabilizace psychiky

* posílení imunitních sil

Karuna Ki zahrnuje specializované symboly, které se používají k intenzívní léčitelské práci.

Například pro rozbíjení negativních emocí a strachů, uvolňování blokád a karmických zátěží nebo odstranění páteřních bloků, vymazání starých negativních programů z podvědomí, odstranění virů z těla (léčení AIDS), pro práci se srdcem, pro silné čištění místností a budov, pro odrušení geopatogenních zón, pro vytváření rovnováhy mezi čtyřmi živly, symbol ke zharmonizování současnosti a uvolnění minulosti a budoucnosti atd. Je zde i symbol, který sjednocuje a zharmonizovává čakry - a napravuje pokřivené kódy DNA.

Obdržíte:

Učební skripta a certifikát o absolvování.

Předpoklady:

Karuna Ki svými specifickými symboly doplňuje Usui reiki. Je velmi vhodná jako další pokračování po Usui reiki 2.stupně.

OBJEDNÁVKA

Po odeslání objednávkového formuláře obdržíte platební podklady na uvedený email. Termín a čas zasvěcení domluvíme individuálně po přijetí platby.