KRISTOVO ŽEZLO


Kristovo žezlo je dar. Je to odměna za tvoji práci a za tvoji odvahu. Moci přijmout tento dar a skutečně jim moci vládnout vyžaduje tvoji čistotu a touhu žíti v lásce a harmonii. Vyžaduje tvoje nezvratné rozhodnutí vykročit ze zajetí iluzí současného lidského světa, překonat strach a ovládání nízkými energiemi jak ve vlastním energetickém poli, tak v působení okolní. Kristovo žezlo představuje vládu. Vládu tebe nad tebou.

Kristovo žezlo je nástroj, který ti pomůže tuto vládu nastolit, prožít a udržovat. Je to pomocník, který s tebou jednoho dne splyne. Přestane být pouhým nástrojem, který bereš do rukou, ale stane se tebou a bude se z tebe přirozeně vyjadřovat.

Kristovo žezlo je nástroj, který ti je nabídnut a ty se rozhoduješ ho přijmout. Nástroj je na práci. Vezmi si ho a pracuj. Čím častěji ho vyzveš k činnosti, tím více svobody vytvoříš. A bude pro tebe možná velkým překvapením, jak jednoduše můžeš pracovat a bez omezení. Ve všech oblastech.

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

K této iniciaci není žádný předpoklad a může jej absolvovat naprosto každý. Jedná se o samozasvěcení tzn., že iniciaci si klient aktivuje sám, dle manuálu. K tomuto zasvěcení se nevystavuje certifikát. Učební skripta samozřejmě obdržíte.