KRISTOVA SÍLA


KRISTOVA SÍLA nemá nic společného s žádným náboženstvím ani jejich prohlášeními. Náboženství stále ještě zůstává nástrojem síly a kontroly nad všemi lidmi jak to vždy bylo a víra je způsob, jak se vyhýbat duchovnosti! Od pradávných časů hrálo náboženství hlavní roli v realizaci špatného pojetí a ovládání lidí skrze strach. V průběhu těchto časů válka a zločin byly zakrývány "vírou"! Nyní je to maskováno terorem - není v tom velký rozdíl. Územní zájmy a ovládání lidí bylo vykonáváno skrze náboženství jehož zájmy byli vždy finanční a politické.  

Kristova Síla je manifestující se princip, žijící a vždy v pohybu, zřídlo ze samotného Boha oživující všechna stvoření. Je to způsob boží manifestace i samotná podstata ze které se vynořuje. Kristova síla je umístěná vně, ne uvnitř božství a neměla by se plést s Bohem. Kristova síla by byl Bůh sám jestliže by byla uvnitř, ale ona je vně a reprezentuje potenci zhuštěného Božství, které má moc činu. Božství samo o sobě nemůže postupovat a proto působí skrz Kristovu sílu. Kristova síla je čin! To je síla lásky Boží, která se vynořuje sama ze sebe. Kristova síla manifestuje vně božského, protože když bude uvnitř, bude to božství samo o sobě. 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

K této iniciaci není žádný předpoklad a může jej absolvovat naprosto každý. Jedná se o samozasvěcení tzn., že iniciaci si klient aktivuje sám, dle manuálu. K tomuto zasvěcení se nevystavuje certifikát. Učební skripta samozřejmě obdržíte.