=KOUČINK=


Stejně jako já, nedokáže nikdo na světě, vtít Tvé bolesti a obavy a proměnit je ve zlato. V bolestech se však to zlato vždy nachází, stejně tak, jako když se rodí nový život, musí projít bolestí své matky, která nakonec dokáže svoji bolest proměnit v nejdražší poklad svého života. 


Ve své dlouholeté praxi, nabízím svým klientům koučink duchovním seberozvojem. K této práci nevyužívám společný metr, tabulky a predikce. Dávno už vím, že jsme každý jedinečný a individuální. Proto neexistuje jednoznačný návod, jak se rozvíjet. Ano, všichni máme jeden cíl, ale jdeme k němu cestami, které se velmi liší. Proto neexistují dva lidé, kteří jsou v danou dobu totožně nastaveny. Každý máme jiné vzorce emocí, smýšlení a rozpoložení. To to je právě ten důvod, proč je tak důležitá individualita.

Ve svém životě jsem prošla zkouškami a situacemi, které jsou dnešním výsledku toho, že vím kdo jsem, proč tu jsem a kam jdu. Najít tento smysl trvalo několik let, neměla jsem žádné kouče ani učitele. Spoléhala jsem pouze na to, že vše se děje tak, jak má a nad vodou mě držela má intuice a víra. 

JAK PRACUJI  S KLIENTY

1.

Vždy je základem, dát si dohromady kompletní mapu osobnosti. Tuto mapu sestavit z osobních predikcí za použití data narození. Datum narození je vstupným časem do současného života a je v něm otisknuto naprosto vše, co se o sobě můžeme dozvědět. Je tedy potřeba pomocí numerologie, astrologie a tarotu, dát dohromady mapu osobnosti. Zjistit kým jsem, jaké mám vlastnosti a co mě rozvíjí. Toto je naprostý základ, bez kterého není možné se správně ve svém životě orientovat. Načítání neúplných horoskopů, zavádějících popisků numerologie, apod. to skutečně k celistvému poznání nevede. Je potřeba vytvořit kompletní mapu osobnosti a poté sám sebe do této mapy dosadit. Proto společně tuto mapu vytvoříme a následně si o ní popovídáme.

2.

Když už vím, kdo jsem a jaká je má energie pro současný život, mohu přistoupit k mapě - proč tu jsem.