KOFU


KOFU je silná energie a pracuje rychleji a úspěšněji na všem, co potřebujete a toto je pozvánka k tomu, abyste zbytek objevovali sami. A co nejvíce, protože toto používání vás bude transformovat v mocné Mistry Světla na planetě Zemi a každý mistr má svůj vlastní přístup a své vlastní zkušenosti. Ve skutečnosti pouze jediná věc z vás učiní skutečné mistry: vaše práce. Jak se můžete stát mistrem bez osobní zkušenosti? 

Berte KOFU jako jednu z posvátných iniciaci, kterou můžete přijmout zde na Zemi do té doby, než budete schopni rozumět tomu co je za slovy. Ale já od vás nežádám abyste rozuměli. Já doporučuji žít s Kofu. Skutečný Mistr světla bude používat Kofu v každodenním životě, dokonce i když se to občas zdá zbytečné. Nejsou žádné větší nebo menší projekty. Jsou jen vaše projekty a vy jste oprávněni použít Kofu jako Mistr Kofu.  

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

K této iniciaci není žádný předpoklad a může jej absolvovat naprosto každý. Jedná se o samozasvěcení tzn., že iniciaci si klient aktivuje sám, dle manuálu. K tomuto zasvěcení se nevystavuje certifikát. Učební skripta samozřejmě obdržíte.