KLÍČ MINULOSTI

Každý máme své vlastní dveře minulosti, každý za nimi máme důležité informace. Tyto dveře můžete otevřít a pochopit děje a poté začít nový úsek života.

Abych mohl/a odpustit, musíš pochopit. Tak vydejme se na vlastní cestu v obraze střípků minulosti.

Každý člověk má svou vlastní minulost, svou vlastní karmu, kterou musí zpracovat. Pokud to chceš, můžeš nyní zkusit zpracovat věci ze své minulosti a své karmy.


Velkým tématem je rozpuštění/odpuštění/osvobození. Klíč k minulosti je důležitý k otevření dveří, abys mohl/a něco rozpustit. Pomůže ti pochopit staré příběhy a odpustit (příp. i sám/sama sobě); je to ale také ochranný prvek před negativními útoky, které mají svou příčinu v minulosti a nyní opět aktuálně zasahují.


INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Předpokladem k zasvěcení je minimálně II. stupeň REIKI. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály a certifikát v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení. 


CENA ZASVĚCENÍ  - 900 Kč / 36 €


Zasvěcením Vás provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií Boženka Papáčková                                                                                                                                💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

Vyberte si dárek k zasvěcení a objednejte spolu se zasvěcením.