1. KROK - KDO JSEM


Prvním, o co se začneme zajímat při svém duchovním růstu je, kdo jsem. Jakoby najednou chápeme, že naše podstata je velmi hluboká, ale my jí jsme vzdáleni. Známe svoji identitu v 3D realitě, ale cítíme v tom víc a snažíme se to "víc" hledat. Tato cesta může být velice náročná a dlouhá. Máme na to celý život a během toho života nám Vesmír přihrává nespočet příležitostí, jak se probudit.

Však máme reálně uchopitelné metody, jak se esenci své duše přiblížit. Osobně jsem prošla tolika technikami a metodami, že jsem nakonec za nejpřesnější určila numerologii, astrologii a TAROT. Vše vycházející z data a času narození, kdy přijdeme na tento svět, poprvé se nadechneme a rozpohybuje se nám život v této realitě. Nás první nádech tedy vypovídá o tom, jaká duše s jakým úkolem a energií právě prošla branami své nové existence.


Vyhotovím pro Vás přesný rozbor, který určuje charakter osobnosti, pole ze kterého vychází, tedy to, jakou esenci nese Vaše duše.

Když obdržíte svůj rozbor, doporučuji si jej několikrát přečíst. Všechny informace nechat tzv. dosednout. Po několika dnech je vhodné si rozbor znovu přečíst a začít na něm již pracovat. Pracovní postup zasílám spolu s rozborem, kde pracuje každý sám a také společně se mnou prostřednictvím tel. hovoru, osobního setkání nebo vide hovoru. Po ztotožnění, které je individuální, můžeme přejít k dalšímu odhalování čarokrásné duše v každém z nás.