KARMICKÉ KÓDY A ŽIVOTNÍ ÚKOL

JAKÝ JE TVŮJ ŽIVOTNÍ ÚKOL 

VYDEJ SE NA CESTU SEBEPOZNÁNÍ, POZNEJ SVÉ ŽIVOTNÍ I KARMICKÉ ÚKOLY

Poznat hloubku sama sebe, je to nejvíc co pro sebe můžeme udělat. Pokud známe sami sebe, můžeme vědomě a bez omezení uchopit svůj život ve vlně správného směru naší životní cesty. 

ROZBOR JE NÁPOMOCNÝ NEJEN V DOBĚ, KDY SE NÁM NEDAŘÍ A CHCEME SVŮJ ŽIVOT NĚJAK POCHOPIT, ALE I V DOBĚ, KDY SE NÁM DAŘÍ A JEDNODUŠE CHCEME POZNAT KÝM JSME A PROČ TADY JSME. 

CO SE Z ROZBORU DOZVÍTE

Dozvíte se jaké jsou Vaše karmické úkoly současného života. Tzn. jaké životné úkoly jsou spojeny s posláním Vaší duše. Tyto úkoly je třeba dodržovat, aby mohl život probíhat bez omezení. Protože pokud své životní úkoly neznáme, pokud nejdeme životní cestou, pak jdeme přímo proti zdi a nemusí se nám v životě dařit.

Protože naše karmické učení je náročné, máme k dispozici jemné energie některých našich vlastností, které nám pomáhají plnit životní a karmické poslání. Tyto energie nazýváme paprskami pomoci. Proto si je budeme diagnostikovat, abychom je mohli při své cestě plně využívat. 

Rozbor obsahuje také individuální vlastnosti osobnosti, kde rozeznáme, zda využíváme své vlastnosti a postoje k životu tak, aby nám byli nápomocné. 

Dále v rozboru najdeme vše, co se bude v našem životě dít, pokud budeme své poslání duše správně chápat ( v čem se nám bude dařit a jak to budeme prožívat ). Také si ujasníme vše, co se bude v našem životě dít, pokud nepůjdeme po své životní cestě. Zmapujeme si přesné okruhy situací, které nás v obou případech čekají, tedy jak je rozeznat. 

Podíváme se na naše osudová a osobní čísla, která prozrazují další informace o naší životní cestě. Nezapomeneme na devítileté cykly a jejich učení.

A protože žijeme v rodinách a kruzích mnoha blízkých, tak si také zhodnotíme jaká společná témata máme se svými blízkými. Protože nikdo v naší rodině není náhodou, proto si vyhodnotíme tyto vztahy a podíváme se co vás jako rodinné příslušníky  spojuje a jaká témata budete vzájemně řešit ve svých společných životech. ( V objednávce si můžete zadat až čtyři osoby ). 

Rozbor obsahuje další informace, které Vám umožní podívat se na svůj život i jinak.


MÁTE DOTAZ: 💌 skolavzestupu@seznam.cz 


VAŠE OBJEDNÁVKA

Po odeslání objednávkového formuláře Vám zašleme platební poklady. Po přijetí platby rozbor v PDF vyhotovíme do 30ti dnů a odešleme na zadaný e-mail

CENA ROZBORU: 1.500,- Kč


OD 1.5.2023 DO 31.8.2023 Z DŮVODU VYTÍŽENÍ NA JINÝCH PROJEKTECH A PLÁNOVÁNÍ KURZŮ POZASTAVUJEME VŠECHNY NAŠE ROZBORY, KTERÉ PRO VÁS VYHOTOVUJEME. BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT ZASE V ZÁŘÍ.