KARMICKÉ KÓDY A ŽIVOTNÍ ÚKOL

JAKÝ JE TVŮJ ŽIVOTNÍ ÚKOL 

Vydejte se na cestu sebepoznání, poznejte své životní i karmické úkoly. Podívejte se do očí také negativním vlastnostem své duše a najděte tak harmonii ve svém životě.

Písemný rozbor v PDF o cca 30 stranách A4,  je určen všem, kteří chtějí znát svůj životní úkol a diagnostiku své karmy, ze které tento životní úkol vychází. Pro všechny, co přijímají duchovní učení a jsou na vzestupu svého učení. Také je velice přínosný pro všechny, kteří chtějí znát otázky svého bytí a k poznání sama sebe... kdo jsem a odkud přicházím, co je mým cílem a jak se k němu dopracovat. 

Diagnostika karmických kódů vyjadřuje životní úkol a karmu skrze čísla v datu narození a ukazuje nám naší životní cestu a úkoly, které máme v tomto životě pochopit a zpracovat. Datem narození máme také přiřazen tzv. paprsek pomoci skrze který nám přichází pomoc k plnění životních cest. Paprsek pomoci neboli paprsek osudu nám ukazuje jaké své vlastnosti máme využít ke snadnější cestě při plnění karmického zadání.

Součástí rozboru jsou vztahové shody. Zadejte si data narození až čtyř osob, se kterými si přejete zjistit údaje o společných úkolech v současném životě. 

OBJEDNÁVKA ROZBORU 

KARMICKÉ KÓDY A ŽIVOTNÍ ÚKOL

CENA ROZBORU: 1.500,- Kč

Po odeslání objednávkového formuláře obdržíte platební informace na zadaný e-mail. Rozbor vyhotovujeme do 30-ti dní.