KUNDALINI REIKI


Kundalini Reiki bylo uvedeno dánským učitelem meditace Ole Gabrielsenem a jeho vědění bylo Chanelováno Nanebevzetým Mistrem Kuthumi.

Kundalini Reiki je energetický systém založený na probuzení Kundalini v zasvěcovaném člověku. Slouží k odbourávání bloků, k čištění zamrzlých emocí a starých emočních bloků. Pracuje s čakrami a celkově slouží k pročištění jednotlivých jemnohmotných těl člověka. Jeho hlavním úkolem je umožnit, aby naše přirozená Kundalini energie stoupala čakrami vzhůru a vedla nás k naší prapodstatě a osvícení. Tento systém nepracuje se symboly a proto je velmi jednoduché se tento sytém, který má 12 stupňů naučit.

V ZASVĚCENÍ SE PŘEDÁVÁ

= Energetické vyrovnání =

= Diamant Reiki =

= Krystal Reiki =

= DNA Reiki =

= Reiki prostorové =

= Reiki na poporodní traumata =

= Reiki pro minulé životy =


Kundalini Reiki I. stupeň

Zasvěcení do I. stupně je nejdůležitější součást celého systému Kundalini. Nese sebou funkce přípravy přijetí tohoto systému. Otevírá kanál umožňující této energii proudit. Je otevřena a také posílena temenní, srdeční a ruční čakra. Učíte se zde léčit kontaktně i na dálku. Z hlediska energie se zasvěcení Kundalini Reiki tohoto stupně rovná třem stupňům Usuio Reiki.

Kundalini Reiki II. stupeň

Zasvěcení do II. stupně zapaluje oheň Kundalini. Všechny hlavní čakry jsou vyčištěny a otevřeny a tím jste připraveni na úplné probuzení energie. Obsahuje speciální meditaci, která vám pomůže dokončit očistný proces a dosáhnout tak největšího účinku při čištění.

Kunadalini Reiki III. stupeň

Tímto zasvěcením ve vás může energie proudit opravdu plnou silou. Je zde otevřena základní čakra a celý energetický kanál je rozšířen nad úrovní čaker. Tato energie léčí traumata nebo zamrzlé emoce. Jedná se o mistrovské zasvěcení, kde je vám mimo to také předáno několik zvláštních zasvěcení. Klient se stává Mistrem a je schopný toto zasvěcení předávat dále.


Kundalini Reiki Booster I.

Tímto zasvěcením ve stupních 4 - 6 se navýší energetický potenciál Mistra/Učitele Kundalini Reiki. Zesílí energie Kundalini, rozšíří se čakry a energetický kanál. Nové vědění k tomuto není předáváno.

Kundalini Reiki Booster II.

Těmito dalšími třemi zasvěceními ve stupních 7 - 9 dosáhnete dalšího navýšení a zesílení energie.

Kundalini Reiki Booster III.

S těmito dalšími třemi zsvěceními ve stupních 10 - 12 dosáhnete úplné úrovně Kundalini Reiki. Toto zasvěcení vám přinese nové stavy vědomí, včetně mystického osvětlení. Budete propojeni na korunní čakru a chrám lásky. Kundalini Reiki vás harmonicky propojí s vesmírem, zaktivuje DNA a otevře jasnovidecké schopnosti.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                       Boženka Papáčková

💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Předpokladem k zasvěcení KUNDALINI je jakýkoliv mistrovský stupeň. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály a certifikát v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U každého stupně se provádí jedno zasvěcení. 

Zájemce o BOOSTER systém musí být Mistrem/Učitelem Usuio Reiki v klasickém systému ( nebo Mistrem Karuna Reiki, případně mít minimálně tři stupně Shambally. Dále mít absolvovanou linii KUNDALINI.

Při absolvování Kundalini reiki je nutné dodržet vždy tři stupně jako celek, tedy ( Kundalini I. II. III. ) a to samé ( Booster I. II. III. ) - s odstupem 5 - 7 dní. 

CENA ZASVĚCENÍ

KUNDALINI I.II.II. - 2.400 KČ / 115 €

BOOSTER I.II.III. - 2.400 KČ / 115 €