KARMIC DISTANCE REIKI

Karmic Distance Reiki je atraktivní, nová varianta energie, která pochází od Martyn Pentecost. Jejím základem jsou klasické techniky Usuiho Reiki a pracuje s pěti symboly. Karmic Distance pracuje s typem reiki energie, který se specializuje na princip karmy a aury - a zabývá se různými problémy, které vznikají z negativních karmických událostí.
Jak už bylo řečeno, Karmic Distance Reiki obsahuje pět symbolů. Dva z nich se používají jako ostatní symboly reiki a mohou usnadnit působení "anonymní" karmy. Další tři tzv. "sesterské" symboly mají neuvěřitelně silné frekvence. Je třeba nějaký čas, než je zvládnete, avšak jakmile se je naučíte, mohou vést k překvapujícím výsledkům. Někdy předkládají i překvapivě podrobné události z minulých životů.

Jde o očistnou reiki, která přináší silné energetické frekvence do neřešených karmických oblastí, léčí karmické stíny a spojuje nás s našimi duchovními průvodci - a tak umožňuje kompletní osvobození od naší negativní karmy.

Předpoklad

Minimálně II. stupeň Usuiho Reiki

Obdržíte

Učební manuály a certifikát v PDF

OBJEDNÁVKA

Po odeslání objednávkového formuláře obdržíte platební podklady na uvedený email. Termín a čas zasvěcení domluvíme individuálně po přijetí platby.