KARMIC DISTANCE REIKI

Karmic Distance Reiki je atraktivní, nová varianta energie, která pochází od Martyn Pentecost. Jejím základem jsou klasické techniky Usuiho Reiki a pracuje s pěti symboly. Karmic Distance pracuje s typem reiki energie, který se specializuje na princip karmy a aury - a zabývá se různými problémy, které vznikají z negativních karmických událostí.
Jak už bylo řečeno, Karmic Distance Reiki obsahuje pět symbolů. Dva z nich se používají jako ostatní symboly reiki a mohou usnadnit působení "anonymní" karmy. Další tři tzv. "sesterské" symboly mají neuvěřitelně silné frekvence. Je třeba nějaký čas, než je zvládnete, avšak jakmile se je naučíte, mohou vést k překvapujícím výsledkům. Někdy předkládají i překvapivě podrobné události z minulých životů.

Jde o očistnou reiki, která přináší silné energetické frekvence do neřešených karmických oblastí, léčí karmické stíny a spojuje nás s našimi duchovními průvodci - a tak umožňuje kompletní osvobození od naší negativní karmy.


INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Předpoklad k zasvěcení je mít absolvován minimálně II. stupeň REIKI. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály a certifikát v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení. 


CENA ZASVĚCENÍ -  2.800 Kč / 134 €

AKTUÁLNĚ SLEVA - 2.240 Kč / 107 €


Zasvěcením Vás provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií Boženka Papáčková                                                                                                                               💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

Vyberte si dárek k zasvěcení a objednejte spolu se zasvěcením.