KARMIC DISTANCE REIKI


Karmic Distance Reiki je atraktivní, nová varianta energie, která pochází od Martyn Pentecost. Jejím základem jsou klasické techniky Usuiho Reiki a pracuje s pěti symboly. Karmic Distance pracuje s typem reiki energie, který se specializuje na princip karmy a aury - a zabývá se různými problémy, které vznikají z negativních karmických událostí.
Jak už bylo řečeno, Karmic Distance Reiki obsahuje pět symbolů. Dva z nich se používají jako ostatní symboly reiki a mohou usnadnit působení "anonymní" karmy. Další tři tzv. "sesterské" symboly mají neuvěřitelně silné frekvence. Je třeba nějaký čas, než je zvládnete, avšak jakmile se je naučíte, mohou vést k překvapujícím výsledkům. Někdy předkládají i překvapivě podrobné události z minulých životů.

Jde o očistnou reiki, která přináší silné energetické frekvence do neřešených karmických oblastí, léčí karmické stíny a spojuje nás s našimi duchovními průvodci - a tak umožňuje kompletní osvobození od naší negativní karmy.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                           Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: minimálně II. stupeň REIKI

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 1

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: min. 7 dní

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 2.800 KČ/ 134 €