SETKÁNÍ S JINÝM SVĚTEM

Setkání s jiným světem. Takto říkám zkušenosti, která mi navždy změnila život. Toto náročné období mi otevřelo dveře k tomu, kým dnes jsem. Ale po vstupu do těchto dveří jsem také padla na nejhlubší dno sama sebe, kde jsem musela přijmout něco, co s hmotným světem nemá nic společného. 


Když jsem se toho dne vrátila domů z víkendové rodinné oslavy, překročila jsem práh k nalezení víry. Od setkání s kartami jsem mývala zážitky, které můžeme nazvat paranormální. Takové ty jednorázové příběhy, které se vyprávějí třeba u letního ohně. To, co mělo být náplní následujících měsíců, byla velká křižovatka. Mohla jsem se vydat cestou, která vedla zpět a nebo jít směrem za pochopením a poznáním.

Toho času se dokončovala rekonstrukce podkroví a tato část domu byla propojena schodištěm z celým domem. Víkend byl u konce a já měla doma zůstat sama. Byla jsem unavená, což jsem přikládala náročnosti celého víkendu. Jenomže byla jsem unavená i následující dny a k tomu se přidal pocit, že mě někdo sleduje. Začala jsem se bát, nebylo mi doma dobře. Pohybovala se po domě jakási cizí mužská energie, která měla s mojí přítomností velký problém. K této energii se přidala energie dítěte. Brzy jsem pochopila, že se jedná o malou holčičku. Vůbec jsem tomu nerozuměla i když jsme znala "strašidelné historky", toto bylo jiné. Ty bytosti byli v domě nepřetržitě. Strach a únava, která mě provázela se podepisovala na mém fyzickém i psychickém stavu. Nikdo doma nic podobného nezažíval a já se bála cokoliv říct. Však utajovat to, co vnímám nebylo udržitelné a musela jsem z pravdou ven. Samozřejmě mi nikdo nevěřil. Ale já jsem často sedávala dlouhé hodiny před domem, protože ta energie mě jednoduše vyhnala. Přemáhal mě obrovský strach, který se umocňoval tím, že se jednalo o jevy, které nelze jasně definovat. Schodiště se pro mě stalo naprosto neprůchozím. Nemohla jsem, projít abych necítila emoce oné holčičky, která neustále hledala svojí maminku a muže, který byl silně agresivní. 

Žila jsem takto několik týdnů, situace se nezlepšovala, ale naopak se stupňovala. Stalo se mi to, že energie toho muže se mě zmocnila a já začala mluvit jeho hlasem, byla jsem zlá a chtěla jsem všem ublížit. Nebo ta holčička, která se napojila na mé tělo a ukázala mi jak vypadá, jak si hraje na naší zahradě a ukázala mi svého kamaráda Bruna, kterým byl starší muž. Vždy jsem po těchto atacích byla doslova vysátá a neměla jsem sílu ani k chůzi. Toho času mi pomáhala kamarád a bývalá tchýně. Jen oni dva mi věřili a cítili se v domě velmi svázaně. 

Rodina se o mě začala vážně obávat, protože toto trvalo už měsíce a já se měnila přímo před jejich zraky. Byla jsem jak v Jiříkově vidění a nevěděla jsem jak si mám pomoci. Rodina mě přesvědčovala, abych navštívila psychiatra. Držela jsem tedy kontakt a přemýšlela, že se objednám. Věděla jsem, že udělám všechno, aby to skončilo ( odstěhuju se, rozvedu, nechám zavřít do blázince .... ). Ale něco ve mě mi říkalo, že to není řešení! Byla jsem tak moc zoufalá a sama. Můj život se tak moc změnil a já si nedokázala užívat světla všedních dní. Jenom jsem se bála a byla pod energií dvou "duchů". 

Následně jsem si objednala energetickou psycholožku domů. Paní byla milá. Zmeditovala mě, dům očistila, vše vysvětlila a poradila nějaké rituály. Ještě než odešla jsem věděla, že její pomoc nebyla platná. Nepomohlo to a to mi vysvětlila jako dozvuk zbytku energie. Jenomže tento dozvuk přetrvával ve stejné míře jako před její návštěvou. Toto mě zlomilo. Opravdu jsem padla na kolena a nevěděla co budu dělat. 

Odjela jsem z domu a do cesty mi přišel můj budoucí mistr. Po návratu z dovolené se doma energie neuklidnila, naopak se to zvyšovalo. Emoce byli naprosto všude, všude se rozprostírala nálada těch dvou energií. Neustále mi ten muž stál za zády, sledoval mě, bral mi energii, pohyboval se po domě jako temný stín. Ta malá holčička hledala svojí maminku, velmi se bála. Bylo to pro  mě extrémně náročné a přála jsem si nebýt. Neměla jsem podporu rodiny a po zkušenosti s energetickou psycholožkou jsem nevěřila, že mi někdo dokáže pomoci. Svým způsobem jsem přestávala věřit, že jsem duševně zdravá. Nejhorší bylo, když se energie té holčičky na mě napojila a já mluvila jako ona a říkala jsem to, co ona sama prožila. 

Když se měsíc dostal do správného postavení ( ubývání ) přijel můj budoucí mistr učení a během jednoho rituálu mě těch energii navždy zbavil. Upoutal mě už tím, že aniž by věděl o co se jedná, řekl mi naprosto totožně, co mám za energie v domě. Určil vše to, co já sama od těch energií zjistila. Překvapilo mě to. Konečně byl někdo, kdo to vnímá také. Vykonával se tehdy rituál a já musela tomu muži odpustit a tu malou holčičku pustit. Nic emocnějšího jsem snad nemohla zažít. 

Když jsem se vrátila do domu po tom, co mi bylo sděleno mistrem učení, že jsem méduim a, že se s tím budu muset naučit pracovat jinak, že se zblázním tak, v domě nebyla energie muže ani holčičky. Běhala jsem po celém domě, hledala je, ale už nikdy se tam neobjevili. Ta holčička mi začala scházet. Bylo mi po ní smutno. Naopak jsem nerozuměla tomu, co se stalo. 

Trvalo mi několik měsíců než jsem se s tím vším vyrovnala. Bylo to pro mě nepřijatelné. Vždyť jak ta energie mohla jsem tak zmizet, jak se mohla jen tak objevit, proč jsem mluvila jejich řečí, proč jsem znala jejich příběh. Jak je možné, že jsem našla shody na stavebním úřadě. Jak se něco takového může stát. Jak to může být pravda. 

Když jsem vše přijala a smířila se s tím, že se to opravdu stalo, nastoupila jsem k mistrovi do učení a intenzivně se v tomto tématu vzdělávala. 

NALEZENÉ ZKUŠENOSTI

Hlouběji jsem o tuto nauku začala zajímat až v době, kdy jsem ji vnitřně přijala. Musela jsem si přiznat, že se to jednoduše stalo, že jsem to všechno viděla, vnímala, cítila a žila. Byl to první a skutečný krok k tomu, kým jsem se později stala. Intenzivně jsem studovala pod vedením zkušenoho mistra vše, co šlo. Jelikož jsme tomu byla otevřená, tak jsem mohla mít vlastně i praxi, protože různé energie jsem často konfrontovala. Jednalo se o různé bytosti jako třeba duchovní průvodce a další. 

Naučila jsem se jak se chovat v těchto případech, jak komunikovat s entitami, jak je rozdělit a poznat. Jak to celé funguje a to mi opravdu změnilo život ze zapadlého konceptu materiálního života. 

Jezdila jsem k různým lidem a pomáhala jim podobné zkušenosti řešit. Však rozdíl byl v tom, že když se u někoho tyto energie projevili, bylo to ve formě jakého si "strašení", já jsem se tou energií přímo stávala.

Zajímáte-li se o mé služby v této, mohu Vám nabídnout následující:

Sledujte mé stránky. Připravuji projekty v tomto tématu. Nyní však nejsou moji prioritou, proto jejich uvedení nemohu časově stanovit.