JAK TO U NÁS CHODÍ...

Vážení návštěvníci, Vážení kurzisté a přátelé,

Věnujeme se duchovnímu a spirituálnímu rozvoji, kde Vám své zkušenosti a zážitky  předáváme prostřednictvím našich kurzů a projektů. Svoji práci se snažíme dělat tak, aby vyhovovala širokému spektru zájemců o tyto nauky. 

Cesta spirituálního vzdělávání se je mnohdy zdlouhavá a náročná. Hluboké nauky této oblasti VŽDY mění životy, kde zprvu tyto změny nemusejí být příjemné. Proto se s Vámi snažíme různými způsoby komunikovat a nabídnout možnost sdílení pocitů nebo nasměrování. 

NÁŠ BĚŽNÝ ( NEBĚŽNÝ DEN )

Vyřizování objednávek

Všechny objednávky vyřizujeme ručně. Po objednání zvoleného kurzu nebo projektu proto vyčkejte e-mail, který Vám sdělí platební podklady. Tato potvrzení zasíláme během dne i o víkendu - je to závislé na tom, zda jsem v dosahu PC.  

Přijetí platby nepotvrzujeme automatickým e-mailem, ale reagujeme až po přijetí platby, a to rovnou odesláním zvoleného kurzu nebo projektu. Z důvodů, že některé platby nejsou evidovány hned, berte prosím v potaz, že převod nebo spárování platby může trvat. Máte-li řádně uhrazeno a není Vaše objednávka vyřízena do 2 dnů, pak nás kontaktujete! O víkendech se snažíme naší činnost omezit a věnovat se rodině nebo odpočinku, ale většinou to stejně nevydržíme a pracujeme. 

Neuhrazená objednávka. To je věc, která nás prostě mrzí. Pokud se rozhodnete nedostát své objednávce, způsobujete nám zbytečnou administrativu. Musíme vše ručně evidovat, a to nám odebírá čas, kterého při této nádherné práci moc nemáme. Samozřejmě, že máte-li " normální" důvody ke STORNU, chápeme. Ale je skutečně mnoho vtipálků, kteří zpětně na naší výzvu nereagují - takové objednávky stornujeme po 7-mi dnech.

Rozesílání pracovních manuálů ( lekcí ke kurzům ). Mnoho našich kurzů studujete ve svém volném tempu, řídíte si rychlost absolvování kurzů - píšete si o lekce. Mějte na paměti, že takových e-mailů je mnoho, a i když je naším prvořadým krédem péče o Vás, nemusíme stíhat reagovat okamžitě. Dejte nám čas reagovat do 2 dnů a pokud spěcháte, počítejte, že se odesílka může zdržet a proto pište s předstihem. 

Dejte nám prosím čas v komunikaci. Opravdu toho máme hodně a věnujeme se náročné tvorbě kurzů, kde vytvoření projektu zabere dlouhé měsíce příprav. Vážíme si každého dotazu, odpovídáme hned jak je v našich silách, ale všichni víme, že vnímání času je nepřítel dnešní doby. 

POZVÁNKA: přidejte se k nám na FB do skupiny Spirituálního Rozvoje ZDE:

Děkujeme a věřte, že jste pro nás číslo jedna! Díky Vám se učíme i My a toho si nesmírně moc vážíme!

www.skolavzestupu.cz