ISIS SEICHIM

Isis Seichim vychází ze základů Seichim reiki, ale její učivo je rozšířenější. Zatímco v Seichim reiki se vyučuje jen 8 sym- bolů, Isis Seichim má 15 symbolů - a důraz je zde kladen i na barvy.

Rozdíl mezi Isis Seichim a Seichim reiki je ten, že energie přichází přímo od bohyně Isis, která je předobrazem té nejvyšší léčitelky - a je naší podporou ve všem, co se o této energii učíme.

Isis Seichim je víc považována za egypt- skou linii (na rozdíl od Seichim reiki), se svým základem v posvátných symbolech z oblasti starého Egypta a starých egyptských Božstev, jako je Isis, Sechmet a Ra.


Isis Seichim existuje již velmi dlouho. Často se o této energii píše v Egyptské knize mrtvých, ale i v jiných egyptských spisech. Je pravděpodobně nejstarším druhem nám známých energií reiki. Isis Seichim je skutečným energetickým "nakopnutím". Je to ženská energie s mateřským instinktem a ochranou. Je zajímavá pro všechny, kteří se dál věnují různým energiím reiki, protože je silnější a intenzivnější než jiné druhy. Je vynikajícím doplněním léčitelské praxe, duchovního vzestupu i práce s elementy (země, oheň, voda a vzduch). Energie je popisována jako perleťová nebo opalizující.

Zasvěcení do Isis Seichim Reiki je mnohem silnější a intenzivnější než USUI nebo Kundalini Reiki a pomáhá zlepšit a zesílit schopnosti léčivého kanálu. Také napomáhá duševnímu vývoji jedince. 


INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Předpokladem k zasvěcení je minimálně II. stupeň REIKI. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály a certifikát v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení.  


CENA ZASVĚCENÍ  -  2.800 Kč / 112 €


Zasvěcením Vás provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií Boženka Papáčková                                                                                                                                💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

Vyberte si dárek k zasvěcení a objednejte spolu se zasvěcením.