INDIVIDUÁLNÍ TRANSFORMAČNÍ SYMBOLY

KAŽDÝ Z NÁS, KAŽDÁ SITUACE I NEMOC MÁ SVŮJ JEDINEČNÝ SYMBOL TRANSFORMACE.


!!! Právě nyní můžeš změnit jakoukoliv nepohodlnou situaci ve svém životě !!! 

= napiš si o e-book zdarma =

K symbolům nabízím BEZPLATNÉ konzultace. Pokud potřebujete zkonzultovat svoji situaci nebo informace k symbolům, PIŠTE - skolavzestupu@seznam.cz 

Jaké symboly mohu získat?

Channelovat symboly je možné naprosto ke každé fyzické i psychické potřebě člověka. 

Jinými slovy jsou tyto symboly naší prvopočáteční strukturou Stvoření. Je to náš duchovní otisk, který dokáže v nás samotných aktivovat síly obnovy. Zvýší naše osobní vibrace a my se staneme, těmi, kterými skutečně jsme.

Symboly jsou obsaženy naprosto všude, jsou to takové kódy, které obsahuje každá myšlenka všeho, co bylo kdy stvořeno, a proto nám mohou pomoci naprosto se vším. S každou situací, protože žádná situace není bez prvotní myšlenky.

Každý symbol rezonuje a má určitou vysokofrekvenční vibraci, která je svým charakterem velmi vysoká k tomu, aby zvyšovala a vlastně přebíjela nízké vibrace v situaci, nemoci, bloku, omezení, a ve všem co nás limituje, trápí, bolí apod.

Symboly může využívat naprosto kdokoliv bez omezení! 


SVŮJ SYMBOL obdržíte v překreslené podobě a s doporučením, jak jej co nejefektivněji využít + popis jeho působení a vnímání vlivů. 


Pokud se chcete o symbolech dozvědět více, napište na e-mail: skolavzestupu@seznam.cz , a já Vám zašlu ZDARMA e-book kde najdete kompletní informace a k tomu získáte SYMBOL SRDCE k okamžitému použití.

                               S Láskou, Boženka


OBJEDNÁVKA CHANNELINGU

INDIVIDUÁLNÍ TRANSFORMAČNÍ SYMBOL

CENA: 600,- Kč 

Po odeslání objednávkového formuláře obdržíte platební informace na zadaný e-mail. Channeling zpracujeme do 7-mi dní.