HOMEOPATIE KI


Homeopatie je léčebnou metodou, která je založena na "principu podobnosti".  Je léčebným postupem, při kterém je docíleno uzdravení potencováním (zředěním) rostlinných, živočišných nebo minerálních účinných látek. 

Když se někde vyskytnou znaky onemocnění, je to znamení toho, že se tato životní síla vychýlila z harmonie. Teprve za těchto podmínek mohou např. bakterie nebo viry zaútočit. Úkol homeopaticky činného člověka může tedy spočívat jen v tom, aby vhodnými prostředky uvedl životní sílu opět do pořádku a harmonie.

Vhodný prostředek je jednoduše poslán na místo, kde je ho třeba. Například při naražení nohy = poslat arniku na místo nebo při trémě – poslat gelsemium do aury atd. Je zasvěcené 26 homeopatik.

V protikladu ke klasické homeopatii není u Homeopatie-ki potřebné udávat vybranou potenci. Jde zde jedině o informaci toho jednotlivého prostředku. Protože nemusí být rozpouštěny energie/informace z pra-substance, není třeba potencovat. Stačí čistá informace, že je prostředek přítomen a působí přímo.


Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                    Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: kdokoliv

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 1

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: min. 7 dní

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 2.500 KČ