GOLD RESTORATION

2022

NOVÝ SYSTÉM, KTERÝ TI POMŮŽE ZBAVIT TĚLO NEGATIVNÍCH VLIVŮ A PROSVĚTLIT JEJ V TAKOVÉ MÍŘE, ABYS MOHL VZESTOUPIT! 

Systém GOLD RESTORATION neboli ZLATÉ NAVRÁCENÍ, byl channelován  počátkem roku 2022, aby nám v době neustále se zvyšujících energetických vln vyšších dimenzí pomohl zanechat karmická zatížení a vzestoupit.

V současné době na planetu Zemi dopadají frekvence dosahující 10D.

Abychom mohli vzestoupit, musíme být zbaveni všech omezujících faktorů. Musíme být čistí jak mentálně, emocionálně tak i fyzicky. Musíme odevzdat všechny negativní emoce, se kterými jsme se nevypořádali, protože zanechávají v naší auře usazeniny a tím přitahují další a další negativa, přesně podle zákonu přitažlivosti.

Pro přestup do 5D můžeme využít tento nový systém, který pracuje se čtyřmi symboly, které výrazně urychlují zbavení se nepotřebného ( včetně karmických vazeb ), a naše tělo se tak stává prosvětlenější, kde docházíme k rychlejšímu osobnímu růstu. 

Systém nám umožňuje najít CESTU DOMŮ - ke Zdroji! Spojuje nás s vnitřní pravdou, zapaluje v nás ohně poznání a Vyššího vědění. Jinými slovy máme potřebu dostat se k pravdivým informacím, které objasňují náš původ a naší celistvost. 

4 symboly VZESTUPU

1. SYMBOL

  • Nás propojuje s první až sedmou čakrou. Jeho horní část nám symbolizuje energii Zdroje, která je naší pomyslnou střechou, a kde jsme touto energií neustále chráněni. Spodní část symbolu nás propojuje se Zemí - tím vzniká dokonalé energetické propojení. Prostřední část znázorňuje průtok energií - spojení.
  • Vkládá se do všech čaker a přináší neomezený přístup k naší intuici. Dostáváme tak odpovědi na své otázky, vodítka, kdy nevíme co máme jak udělat, kam jít, co je správné. Tento symbol se stará o to, abychom se dokázali napojit na Zdroj a získali tak informace k našemu osobnímu růstu a transformaci. S jeho použitím máme niternější potřebu zjistit pravdu a pravdou žít.

2. SYMBOL

  • Nás propojuje s naším srdcem, je to zlatý symbol. Aktivuje srdeční činnost na maximum, jaké jsme schopni v danou dobu pojmout. Otevírá nás k přijímání všeho dobrého, zvětšuje srdeční čakru, kde rotuje a rozpíná se. Naše srdeční čakra se postupně stává jasnější a je napojena na lásku Pratvůrce - Zdroje.

  • Vkládá se do čtvrté čakry a přináší teplo, lásku a porozumění. Naše srdce se začíná otevírat, propouští staré skryté bolesti a obnovuje se.

3. SYMBOL

  • Je karmickým symbolem. Aktivuje skryté karmické problémy, které přivede na světlo. Máme potom možnost svoji karmu aktivně řešit, pochopit a tím výrazně uspíšit náš vývoj směrem k Vzestupu.
  • Vkládá se do 1. čakry, kde uvolňuje karmická zatížení, která poté můžeme začít zpracovávat.

4. SYMBOL

  • Je symbolem transformace. Odevzdává nepotřebné a nekarmické starosti, které přetransformuje do světla.
  • Vkládá se do 7. čakry, kde odnáší pryč z těla nepotřebné programy, které se vracejí ke Zdroji a transformují se ve Světlo.

JAK SE SYSTÉMEM PRACOVAT

Po zasvěcení do tohoto systému budete napojeni na energii Zdroje, která Vás intuitivně povede dopředu. Bude se Vám stávat, že v mnoha situacích budete prostě "vědět" - protože uslyšíte hlas Vyššího volání, kde záhy zjistíte, že naprosto koresponduje s Vaším srdcem.

Obdržíte čtyři symboly VZESTUPU, se kterými můžete neomezeně pracovat. Můžete nechat transformovat své starosti a neduhy ( vše co nepotřebujete, co Vás drží na místě, co nedovoluje jít vpřed - se jednoduše přetransformuje ve Světlo, a Vy tyto změny pocítíte ve svém životě ). Pracovat také budete se silným karmickým symbolem, který dokáže vynést na povrch sofistikovaně skryté karmické dluhy, Vaší karmu, která nebyla zpracována - a najednou obdržíte životní témata, která Vám pomohou smazat staré dluhy. Budete pracovat se symbolem srdce, který dokáže srdeční čakru rozpínat do obrovských rozměrů, a Vy tak dokážete cítit vysoké vibrace lásky. V případě potřeby ( smutek, apod. ) - dokáže tento symbol, tyto emoce absorbovat a přetransformovat.

Předpoklady k tomuto systému nejsou žádné, může jej obdržet naprosto kdokoliv!

Protože vše je celek, který je nyní ještě stále rozbitý na mnoho kousíčků, musíme tyto kousíčky posbírat a dojít společně k jednotě. Tady je důležité si uvědomit, že tento celek a tuto jednotu tvoříme my, lidé. Proto se musíme sjednotit!

Systém pracuje také s osobním symbolem celku, který obdržíte prostřednictvím snu. Tento sen přijde nečekaně, ale Vy na něj budete připraveni a jeho prostřednictvím zjistíte, že právě ten Váš kousíček skládačky je spojen s celkem. Že jste to Vy osobně, kdo se právě propojil s jednotou.

PRO VÍCE INFORMACÍ ČTĚTE PŘÍBĚH CHANNELINGU


Jsem velmi potěšená a šťastná, že VÁM tento nádherný systém mohu předat. 

GOLD RESTORATION

Channelováno počátkem roku 2022

Velmistr/Učitel REIKI a jiných systémů                               Boženka Papáčková                                                  www.skolavzestupu.cz

K zasvěcení obdržíte učební manuály a certifikát v PDF.

OBJEDNÁVKA ZASVĚCENÍ