FULL SPECTRUM LIGHT

Full Spectrum Light pracuje s vysoko vibrujícími energiemi 5D, rozpouští energetické blokády, léčí úplně všechny nemoci, ale především minulost a karmické záležitosti. Systém má 3 stupně, ve kterých postupně budete zasvěcováni i do energií nanebevzatých mistrů St. Germaina, Krista, archanděla Rafaela, Melchizedeka, St. Padre Pio, Sanat Kumary a archanděla Michaela. Zasvěcení do těchto vysokovibračních energií slouží především k tomu, aby si lidé rychleji očistili svou karmu (kódy DNA) a aby se jejich tělo snadněji přizpůsobilo velkým změnám, kterými planeta Země (a s ní i všechno obyvatelstvo) prochází.

Spektrum bílého světla se dá rozložit na základních 7 barev duhy. Těch barev je v energii světla ovšem daleko víc. I barvy, které lidským okem vůbec nerozeznáme.

Důležitých je však jen základních 12 barev. Každá z barev má svoji energii. Každou barvu tvoří jemné energie některého na- nebevzatého mistra.

Energie Full Spectrum Light zasvěcuje všech 12 čaker vzestupu. Je hned po Shamballe druhá nejsilnější, proto by ji měli absolvovat jen mistři nebo lidé, kteří už vibrují na dost vysoké frekvenci.

V linii Full spectrum light vysíláte energii jak kontaktně, tak i na dálku (1.stupeň), spouštíte čistící procesy na energetické odbloky, a to nejen v přítomnosti, ale také v minulosti, takže můžete postupně pročistit jednotlivé životní úseky včetně rozpuštění emočních energetických blokád (2.stupeň), Mistři (3.stupeň) se navíc naučí, jak vyrábět energetizační olej


INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zájemce by měl mít zkušenost s energetickou prací. Mistrovský stupeň může absolvovat pouze mistr. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály a certifikát v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení. 


CENA ZASVĚCENÍ  -  3.000 Kč / 143 €Zasvěcením Vás provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií Boženka Papáčková                                                                                                                                💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

Vyberte si dárek k zasvěcení a objednejte spolu se zasvěcením.