FLUORIT

SÍLA PŘÍRODY

CHARAKTERISTIKA KAMENE

Fluorit je obdařen silnou ochranou mocí, zejména na duchovní úrovni. Pomáhá rozeznat, kdy se v našem nitru snaží projevit cizí vlivy. Dokáže zastavit působení psychické manipulace. Pročišťuje a stabilizuje auru. Funguje proti elektromagnetickému působení. Blokuje geopatogenní zóny. Čistí v těle vše, co není v pořádku. Jedná se o nejsilnější krystal pokud jde o překonávání jakéhokoliv nesouladu v těle. Uzemňuje a vstřebává duchovní energii, proto můžeme dosáhnout k rychlému duchovnímu probuzení. Pomáhá soustředit mysl a spojit ji s universem. Stmeluje skupiny lidí. Na všech úrovních souvisí s pokrokem a dodává řád. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost i duševní koordinaci. Odstraňuje utkvělé představy, iluze a odhaluje pravdu. Výborně pomáhá při učení. Ve vztazích učí důležitosti rovnováhy.

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ

Pomáhá s infekcemi. Dokáže napravovat DNA. Zasahuje proti virům. Regeneruje kůži a sliznice. Přináší úlevu při bolesti zad a revmatismu. Ulevuje od bolesti. Léčí kůži a odstraňuje vrásky. Zlepšuje imunitní systém. Přispívá k obnově sexuální rozkoše.

OČISTA A NABÍJENÍ

Čistíme pod proudem vlažné vody, nebo přes noc v misce s vodou a horským křišťálem. Fluorit je citlivý na sluneční světlo. Nabíjíme na denním světle nebo za úplňku.