FÉNIX REIKI


Tento systém byl vyvinut, aby bylo možné stále znovu začínat, jako fénix z popela. Často si myslíme, že nemůžeme dál. A přesto máme vždy možnost začít znovu. Nový start, nový začátek je vždy kdykoliv možný. Přirozeně funguje nový začátek také bez tohoto nově vyvinutého systému. Se systémem Fénix jsme však naladěni na vyšší vibrace jako u každé jiné formy energie - a potom jde přirozeně všechno snadněji od ruky. Především nezůstává jen u přemýšlení o novém začátku, díky systému fénix-reiki získáváme spíše také energii k uskutečnění úmyslu, nového začátku.

Původ fénix reiki je v nápadu a především v přání, každému člověku co nejvíce usnadnit řešení problémů a zdánlivě neřešitelných úkolů. Každý problém má v každém případě alespoň jedno řešení! Je třeba je jen poznat. A právě zde začíná působit tato forma energie. Fénix pomáhá pozvednout vlastní vibrace na vyšší frekvenci. Tím máme daleko lepší kontakt k vesmíru a k vědění veškerého lidstva. Přístup se mnohonásobně rozšíří a poznáme nesčetné možnosti, které se nám nabízejí.


Fénix-reiki pomůže, abychom časem nepotřebovali žádné seznamy problémů, nýbrž abychom na požádání nalezli přístup k našemu Já.

Tento zajímavý systém je v této formě jedinečný a měl by umožnit lidem poznat své pravé Já, svou pravou sílu a svůj potenciál.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                             Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: kdokoliv

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 1

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: min. 7 dní

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 800 KČ/ 32 €