ENERGETICKÉ MAPY

ZMAPUJ ENERGIE KOLEM SEBE

CO JSOU ENERGETICKÉ MAPY

Energetické mapy jsou projekty zaměřené na sledování a diagnostikování životních energií, energií vztahových nebo energií místa.


Naprosto všechno je energie. Základní energií je ta naše životní. Všichni jsme napojeni prostřednictvím korunní čakry na Vesmírný Zdroj nekonečné energie, stahujeme jí pomocí temene do dalších čaker, které tuto energii rozvádějí do celého těla a následně kolem nás. Podél naší míchy směrem nahoru a dolů proudí energetický tok, který je propojený s tímto energetickým systémem. 

Energie dvou lidí je propojením společných aurických těl, čaker a dalších energetických aspektů. Vzniká tedy energie složená, která vykazuje hodnoty, dle kterých se můžeme cítit různě. Skrze které sdílíme přitažlivost nebo které nás rozdělují. 

I místa a zejména náš domov je centrem energií, dle kterých se ve svém domově můžeme cítit různě. Domácí energie mají vliv na naše zdraví, duševní pohodu a také harmonii. 

Všechno, co je, má svojí energii, kterou můžeme sledovat a tím zjistit, v jakých hodnotách se pohybuje. Toto měření je velmi prospěšné u jednotlivců, kde se mapa zaměřuje na individuální životní energii člověka a její potenciál. Také vztahové energie jsou perfektním bodem, kde můžeme vytestovat hodnoty vztahu. V neposlední řadě se bavme o místech, jako je náš domov.


Pokud znáte své energetické mapy, můžete efektivně pracovat se svojí energií. Víte, v jakých oblastech se nacházejí problémové, tedy snížené hodnoty potencionální energie, která je zadržená nebo omezená. 

Naše energetické mapy, Vás provedou světem životních energií, harmonizují poškozená místa a upozorní na oblasti, kde dochází k problémům.

Lépe tak pochopíte sami sebe, poznáte slabé stránky vztahových témat a nebo i to, proč špatně spíte nebo se necítíte doma v harmonii. Zlepšíte kvalitu svých vztahů a budete se cítit lépe.

MÁTE DOTAZ: 💌 skolavzestupu@seznam.cz 

TVŮJ ENERGETICKÝ PRŮVODCE

OSOBNÍ ENERGETICKÁ MAPA

Tato  mapa se zaměřuje na jedince. Je individuální a vyčtete z ní:

 • čakrové energie těla
 • aurické energie těla
 • životní a tvořivé energie
 • energie všech 7-mi těl
 • energie, které na Vás mají negativní vliv
 • pozitivní energie
 • potenciály všech energií a limity

Všechny měřitelné hodnoty obdržíte ve vyhotoveném rozboru. Snížené energie zvyšujeme a harmonizujeme do zdravého potenciálu. Součástí rozboru je také výpis omezujících limitů věch měření a doporučení, jak si udržet vysoké vibrace v každém aspektu Vašeho bytí. Dozvíte se, kde Vám energie uniká a kde jí třeba máte přebytek. Vypíšeme Vám, v jakých životních oblastech mohou nastat potíže a mnoho dalšího k osobnímu poznání. 


VZTAHOVÁ ENERGETICKÁ MAPA

Tato mapa se zaměřuje na energii dvou lidí. Je to spojená energie a vyčtete z ní:

 • čakrové kompatibility partnerů
 • aurické kompatibility partnerů
 • kladné hodnoty společných záměrů ( témata, kde si můžete rozumět )
 • negativní hodnoty společných záměrů ( témata, kde si nemusíte rozumět )
 • energie, které Vás spojují
 • energie, kde dochází k omezujícím limitům

Všechny měřitelné hodnoty obdržíte ve vyhotoveném rozboru. Snížené energie zvyšujeme a harmonizujeme do zdravého potenciálu. Tím dochází v rámci navýšení energie k ústupu stagnačních nebo omezujících faktorů ve vztahu. Vztah se harmonizuje!  Součástí rozboru je také výpis omezujících limitů a doporučení, jak si udržet vysoké vibrace ve vztahu. Dozvíte se, kde Vám společná energie uniká a kde jí můžete mít přebytek. Vypíšeme Vám v jakých oblastech mohou nastat partnerské neshody a mnoho dalšího k poznání společného vztahu. 


ENERGETICKÁ MAPA DOMOVA

Tato mapa se zaměřuje na energie Vašeho domova. Je to energie, ze které vyčtete:

 • energie jednotlivých místností
 • celkové energie domu a pozemku
 • místa se shlukem negativit
 • místa se shlukem pozitivit
 • soupis energií, které se zdržují

Všechny měřitelné hodnoty obdržíte ve vyhotoveném rozboru. Snížené energie zvyšujeme a harmonizujeme. Negativní energie odrušíme! Tím dochází v rámci navýšení energií k ústupu negativních a geopatogenních zón.  Součástí rozboru je také doporučení k ošetření domu či bytu a mnoho dalšího. 


VAŠE OBJEDNÁVKA

Po odeslání objednávkového formuláře Vám zašleme platební poklady. Po přijetí platby rozbor v PDF vyhotovíme do 30ti dnů a odešleme na zadaný e-mail.

OD 1.5.2023 DO 31.8.2023 Z DŮVODU VYTÍŽENÍ NA JINÝCH PROJEKTECH A PLÁNOVÁNÍ KURZŮ POZASTAVUJEME VŠECHNY NAŠE ROZBORY, KTERÉ PRO VÁS VYHOTOVUJEME. BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT ZASE V ZÁŘÍ.