ENERGETICKÉ DÁLKOVÉ LÉČENÍ

PODPOŘ SVÉ UZDRAVENÍ

DÁLKOVÉ ENERGETICKÉ LÉČENÍ PRO FYZICKÉ I DUŠEVNÍ LÉČENÍ

PRO KOHO JE DÁLKOVÉ LÉČENÍ VHODNÉ

Tato metoda léčení je vhodná pro všechny klienty. Vyjma klientů, kteří trpí duševními nemocemi ( schizofrenie, panická ataka, apod. ).
Pomocí dostupných léčebných energií můžeme léčit naprosto cokoliv co není v souladu s naším tělem a duší. Léčíme stavy únavy, vyčerpání, virózy, pohybový aparát. Dále nemoci spojené s akutním či chronickým projevem - nemoci orgánů, úrazy. Je možné léčebně posílit i těžké nemoci. 
Nelze vypsat seznam nemocí, tato metoda léčí a proniká do všech. Protože nemoc je pouze emoční energie a proto léčivá energie zastupuje tu samou složku a proto je možné tímto energetickým způsobem léčivě zasahovat.

Můžeme léčit sami sebe, své děti, domácí zvířata, ale i rostliny nebo situace.

Léčivá energie, která je většinou kombinovaná v sestavě různých energetických systémů, proniká do oblastí, kde nemoc vzniká. V těchto oblastech přeměňuje omezující energii nemoci na energii vitality. Působí tak, že přentransformuje vše co není v souladu se zdravím tělem. Účinek léčby je citelný téměř okamžitě.

JAK DÁLKOVÉ LÉČENÍ PROBÍHÁ

Klient obdrží PDF písemné doporučení jak se chovat před léčení, v procesu léčení a po léčení. Obdrží také informaci, kde se jeho nemoc pravděpodobně vzala, aby mohl i mentálně pracovat na jejím odstranění. 
Samotná terapie probíhá tak, že ve smluvenou dobu klient přijímá léčebnou energii klidem na lůžku v uvolněné poloze. Výsledky rozvolnění nemoci jsou patrné hned po ukončení prvního léčení.

JAK VYBRAT INTENZITU LÉČENÍ

Intenzita počtu léčení je velmi individuální a nelze stanovit přesné doporučení. Každý z nás funguje trochu jinak, proto máme každý jinou stupnici prožitků a intenzitu projevu nemoci fyzické nebo nemoci duševní.
Zpravidla se dá určit pouze orientačně. Výběr počtu léčení můžete sami určit intuitivně, dle toho jak se cítíte. Pokud zvolíte jeden proces energetického léčení a budete chtít v léčení pokračovat, můžete si dokoupit další sezení. 
Obecně platí, že zvolíte-li více dní léčení, nic tím nepokazíte. 

MÁTE DOTAZY: 💌 skolavzestupu@seznam.cz 

VAŠE OBJEDNÁVKA

Po odeslání formuláře Vám zašleme platební podklady. Po přijetí platby domluvíme termíny dálkového léčení.
UPOZORNĚNÍ: tyto techniky nenahrazují zdravotní péči.

OD 1.5.2023 DO 31.8.2023 Z DŮVODU VYTÍŽENÍ NA JINÝCH PROJEKTECH A PLÁNOVÁNÍ KURZŮ POZASTAVUJEME VŠECHNY NAŠE ROZBORY, KTERÉ PRO VÁS VYHOTOVUJEME. BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT ZASE V ZÁŘÍ.