ELEMENTAR REIKI

Elementar reiki byla vytvořena Rebeccou Doolin. Jde tu o kombinaci magie, učení Wicca, práce s elementy a energií Reiki. Elementar reiki je poměrně silná, hodně účinná a vhodná pro každého, kdo má rád magii, přírodu, druidské formy léčení a učení - a kdo se chce dále vyvíjet a rozvíjet svůj duchovní a energetický potenciál.

Tato reiki bývá velmi často nesprávně označována jako "Elemental reiki". Považuji za nutné upozornit, že tady se jedná o práci s elementy a nikoliv s elementály.

Elementy jsou prvky jako je: oheň, voda, země, vzduch a éter, zatímco "elementálové" jsou přírodní duchovní bytosti (víly, skřítci, gnómové). Tolik na vysvětlenou k elementární reiki.

Elementární reiki pracuje s 8 symboly a také s různými energetickými technikami. Pravděpodobně je to jedno z nejkrásnějších spojení tradiční reiki a pohanských tradic.

Symboly z Elementární reiki jsou vhodné především na čištění a harmonizaci čaker. Ale pochopitelně, že se tato reiki používá také na léčení různých fyzických i duševních nemocí a odstranění blokád. Léčí emocionální, citové a nervové problémy, je vhodná při depresích, léčí i srdeční slabosti a jakékoliv blokády v srdeční čakře.


INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Předpokladem k zasvěcení je libovolná mistrovská linie. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály a certifikát v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení. 


CENA ZASVĚCENÍ  -  2.800 Kč / 112 €


Zasvěcením Vás provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií Boženka Papáčková                                                                                                                                💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

Vyberte si dárek k zasvěcení a objednejte spolu se zasvěcením.