ELEMENTAR REIKI

Elementar reiki byla vytvořena Rebeccou Doolin. Jde tu o kombinaci magie, učení Wicca, práce s elementy a energií Reiki. Elementar reiki je poměrně silná, hodně účinná a vhodná pro každého, kdo má rád magii, přírodu, druidské formy léčení a učení - a kdo se chce dále vyvíjet a rozvíjet svůj duchovní a energetický potenciál.

Tato reiki bývá velmi často nesprávně označována jako "Elemental reiki". Považuji za nutné upozornit, že tady se jedná o práci s elementy a nikoliv s elementály.

Elementy jsou prvky jako je: oheň, voda, země, vzduch a éter, zatímco "elementálové" jsou přírodní duchovní bytosti (víly, skřítci, gnómové). Tolik na vysvětlenou k elementární reiki.

Elementární reiki pracuje s 8 symboly a také s různými energetickými technikami. Pravděpodobně je to jedno z nejkrásnějších spojení tradiční reiki a pohanských tradic.

Symboly z Elementární reiki jsou vhodné především na čištění a harmonizaci čaker. Ale pochopitelně, že se tato reiki používá také na léčení různých fyzických i duševních nemocí a odstranění blokád. Léčí emocionální, citové a nervové problémy, je vhodná při depresích, léčí i srdeční slabosti a jakékoliv blokády v srdeční čakře.

Předpoklad

Jakýkoliv mistr

Obdržíte

Manuály a certifikát v PDF

OBJEDNÁVKA

Po odeslání objednávkového formuláře obdržíte platební podklady na uvedený email. Termín a čas zasvěcení domluvíme individuálně po přijetí platby.