Duchovní průvodci

Kdo jsou naši duchovní průvodci? Jak se s nimi spojit? Jak nám jsou nápomocní? Jak vypadají a odkud pocházejí? Toto jsou otázky mnoha lidí. Prostřednictvím tohoto kurzu tyto otázky zodpovíme a naučíme se efektivně pracovat s duchovními pomocníky, které máme každý.

OSNOVA KURZU


 • KDO JSOU DUCHOVNÍ PRŮVODCI
 • DĚLENÍ DUCHOVNÍCH PRŮVODCŮ 
 • FREKVENCE VIBRACÍ PRŮVODCŮ
 • ANDĚLÉ, PŘEDKOVÉ, MISTŘI, ELEMENTÁLOVÉ, HVEZDNÍ LIDÉ, ...
 • LIDÉ JAKO PRŮVODCI
 • ZPŮSOBY KOMUNIKACE
 • UDRŽENÍ NAPOJENÍ
 • NÁSTRAHY EGA A MYSLI
 • PŘÍMÁ A NEPŘÍMÁ KOMUNIKACE
 • MEDITACE - SPOJENÍ SE S PRŮVODCI
 • CVIČENÍ - KOMUNIKACE
 • A MNOHO DALŠÍHO,...

Kurz je vhodný naprosto pro všechny zájemce, kteří touží poznat své duchovní průvodce a efektivně s nimi pracovat. 

TERMÍNY KURZU

Podklady ke kurzu ( videa a učební e-booky ) odesíláme v den přijetí platby.

Ke kurzu můžete využít on-line podporu lektorky, kde se můžete na cokoliv doptat. Podpora je plánována v několika termínech, kde si můžete vybrat ten, který vám vyhovuje nebo se přihlásit k podpoře i opakovaně - budete-li mít další otázky.

ON-LINE PODPORA

Kliknutím na odkaz níže se dostanete k rozpisu on-line podpor. JAK KURZ PROBÍHÁ

Celý kurz obdržíte v den přijetí platby. Kurz je postavený tak, aby zájemce co nejsrozumitelněji provedl celým tématem. Obsahuje video lekce a také písemné e-booky. Účastník kurzu se může libovolně přihlásit k on-line podpoře - bude-li potřebovat cokoliv dovysvětlit nebo se na něco zeptat. Podporu můžete využít i  opakovaně.

FORMA KURZU

Kurz je formou videa, kde se naučíme pracovat s duchovními průvodci. Ukážeme si postupy napojení i toho jak s námi průvodci komunikují. Součástí je konzultace s lektorem - která je dobrovolná pro případ, že se potřebujete na něco doptat nebo poradit.

Videa jsou srozumitelná a účastníka krok za krokem provedou celou praxí. Písemné texty jsou ve formátu PDF.

Po absolvování tohoto kurzu bude každý schopen vnímat své duchovní průvodce!


CENA KURZU

Stávající cena kurzu: 999,- Kč            AKCE: 399,- Kč - omezená platnost

MEDITACE ZDARMA - minulé životy

Po odeslání objednávky obdržíte potřebné platební podklady. Přihláška se stává platnou po přijetí platby.OSOBNÍ SETKÁNÍ S DUCHOVNÍM PRŮVODCEM

SETKÁNÍ S DUCHOVNÍM PRŮVODCEM ( DĚDEČKEM )

Moje první setkání s duchovním průvodcem, které patří do průvodcovské skupiny našich předků, byl můj dědeček. Dědečka jsem po mnoho let cítila v jistých situacích. Vnímala jsem jeho energii i jeho tělesný pach, kterým se vždy identifikoval. Přicházel za mnou v situacích náročných, ale i zcela obyčejných. Mohla jsem si s ním mentálně povídat nebo cítit pouze jeho blízkost.

Jedné noci jsem se probudila, protože jsem ucítila na tváři pohlazení velké mužské ruky. Byla to hrubá ruka, plná mozolů a sedřená těžkou prací. Zvedla jsem hlavu, abych se podívala na manžela, protože jsem hned věděla, že jeho dlaň toto není. Manžel spal a vůbec neměl ponětí co se té noci dělo. Normálně bych se asi vyděsila, ale energie kolem byla krásná a čistá. Cítila jsem lásku a klid, a proto jsem se otočila bez toho abych cokoliv řešila a s pocitem míru a lásky, který byl v mé blízkosti jsem usnula.

Ráno hned po probuzení jsem si vše zpětně vybavila. Přemýšlela jsem nad tím, co to mohlo být. Co to bylo za mužskou ruku a proč pohladila moji tvář. Co to bylo za krásné energie, které jsem tak výjimečně cítila a díky kterým jsem usnula jako miminko. Dlouho jsem nenašla odpověď na tento zážitek. Až do doby, než jsem začala jako lektorka pracovat s duchovními průvodci a napojovat se na ně téměř každý den.

Uvědomila jsem si, že oné noci mě nenavštívil můj dědeček. Za svého života pracoval v dole jako horník a jeho tělo vykazovalo fyzické známky těžkého opotřebení. Celý noční příběh poukazoval na přítomnost dědečka, který se vůbec poprvé a naposledy projevil po své smrti ve fyzické rovině, když vykázal dotek své dlaně na moji tvář. Té noci se přišel rozloučit, a protože to byl můj předek a osoba, kterou jsem nesmírně milovala, postaral se o to, abych na naše poslední setkání nikdy nezapomněla.

Boženka


DALŠÍ VÝHODNÁ NABÍDKA

KURZ PRÁCE S KYVADLEM