„TĚŠÍME SE NA VÁS“

DUCHOVNÍ KURZ I.

 KURZ POZNÁNÍ SAMA SEBE 

Poznej, kdo skutečně jsi a žij život podle svých představ...

Kurz rozvoje spirituálních schopností ve

 VIDEO KURZU S ON-LINE PODPOROU PROFESIONÁLNÍCH LEKTORŮNaučte se vnímat nevnímatelné, pracovat se svojí vlastní energií tak, aby Vám byla prospěšná. Naučte se vnímat cizí energetické vlivy. Zbavte se strachu a negativních emocí.... Otevřete si třetí oko a poznejte své duchovní průvodce. Zvědomte si svůj plán duše a přijměte zasvěcení do léčebného systému Usui Reiki I.Kurz je nejen formou poznání uvedených témat, ale opírá se o různá cvičení, čištění bloků a práce se sebou. Ve výsledku přináší obrovské pozitivní změny v životě.


UNIKÁTNĚ SESTAVENÝ KURZ, KTERÝ SVÝM POTENCIÁLEM NABÍZÍ OBROVSKÉ POZNÁNÍ ZA MINIMÁLNÍ CENU.


Kurz obsahuje

Základy vědění.

KDO JSME a kam míříme 
Co jsou to ENERGIE
Duchovní PRŮVODCI 
ČAKROVÝ systém - meridiány
OČISTA/OCHRANA
KARMA/REINKARNACE
STRACHY a BLOKY
EMOCE/SEBEPOZNÁNÍ
ZASVĚCENÍ/INICIACE
Léčení REIKI
Spirituální VZESTUP
PROBUZENÍ SMYSLŮ

V ceně kurzu je zasvěcení, čištění čakrového systému a jeho diagnostika, čištění aurických těl, neomezené poradenství a individuální péče o každého účastníka tak, aby byl co nejlépe doveden k úspěšnému završení celého kurzu a připraven nadále ve své cestě pokračovat. Kurz obsahuje mnoho učebních materiálů a meditací. 

Každý občas hledá víc, než je obyčejným zrakem viditelné. Hledá cestu která, jej dovede k poznání sama sebe. Tato cesta však může být zdlouhavá nebo namáhavá pokud jde po ní člověk sám... Proto zastav se, a najdi svého průvodce, který Tě povede cestou poznání a duchovního růstu... možná jsi tady správně...

PŘIDEJTE SE K NÁM! TENTO KURZ JE SVÝM SLOŽENÍM NAPROSTO OJEDINĚLÝ!PRO VÍCE INFORMACÍ KLIKNĚTE NA OBRÁZEK


Tento přístup slouží účastníkům celého kurzu, kde naleznete všechny přednášky, cvičení, meditace, pracovní sešity, videa a další informace.


Další obsah kurzu


Cíl kurzu

Cílem celého kurzu je provést studenta spirituálním probuzením a nastartováním k jeho dalšímu duchovnímu vývoji. Naučit jej základy spirituální vývoje, péči o své energie, rozvinutí spirituality, kontakt s duchovními průvodci, otevření třetího oka,  očištění  bloků, strachů a další práce na sobě.  Iniciace klienta do linie  REIKI, která podpoří jeho duchovní vzestup a umožní mu využívat techniky energetického léčení. 

Naučíte se pracovat se svými schopnostmi, životními cíli a poznáte krásu své duše.

Pro koho je kurz určen

Duchovní kurz I. je navržen tak, aby se jej mohlo zúčastnit co nejvíce lidí. Obsahuje rozsáhlé a srozumitelné praktiky k posunutí se do vyšších stavů vědomí, kde jsme schopni si cíleně řídit svůj život. Základem každé spirituální práce je zbavení se strachů, překážek a bloků. 

Ke kurzu mohou přistoupit začátečníci, ale i pokročilý zájemci, kteří mají záměr si své vědomosti utříbit a dát jim řád.


Trvání kurzu

Kurz je sestaven jako samostudium v tématických lekcích. Během studia poskytujeme on-line schůzky ke konzultaci probírané  látky a dalších dotazů. 


Ještě váháte? 


Výhodná cena

Někomu se může zdát cena vysoká, ale není tomu tak a vysvětlíme si tento pojem :-) Obdobné kurzy se pohybují ve vyšších částkách a to zejména ty, které jsou vedeny v živých přenosech nebo obsahují iniciace.


Dárek 

Pro absolventy celého kuru je jako DÁREK  iniciace REIKI - zasvěcení v ceně cca 1.500,- Kč.


Slovo lektorky

Ke spirituálnímu rozvoji dříve nebo později dojde každý z náš. Každý si může zvolit svojí vlastní cestu a tempo. Jedno je však pro všechny stejné! Každý zájemce o poznání musí projít procesem čištění. Je nezbytné se zbavit všeho co nás znečišťuje a drží tzv. při zemi. Pouze v případě skutečné detoxikace těla a duše může dojít v vývoji. 

Po absolvování celého kurzu projdete důkladnou přípravou na další možné cesty vývoje. Zbavíte se všeho co nepotřebujete a naladíte se na léčebný systém Reiki.

Tento kurz je založen na základě dlouhodobých zkušeností s touto tématikou a přináší obrovské změny v životě. Kde je člověk schopen skutečně dosahovat svých cílů a spokojeného života. 


Cena kurzu je včetně zasvěcení

PRÁZDNINOVÁ SLEVA 


( Pro objednávku klikněte na tlačítko - ano, chci objednat )

TĚŠÍME SE NA VÁS :-) 

DOTAZY: skolavzestupu@seznam.cz


https://www.facebook.com/Škola-Vzestupu-spirituální-probuzení-104120788480172

Naši spokojení klienti

Vážíme si Vašeho názoru!

Jolana S.


KURZ JSEM ABSOLVOVALA FORMOU SAMOSTUDIA. BYL MI VELKÝM OBOHACENÍM A NAŠLA JSEM V NĚM MNOHO ODPOVĚNÍ NA MÉ OTÁZKY. DĚKUJI ZA VŠE.

Andrea Pavlíčková

Rokycany

Kurzy jsou velice zajímavé a lákavé. Dozvěděla jsem se mnoho nového s velkým přínosem. Lektorky jsou velmi ochotné a milé. Doporučuji všem, kteří hledají víc.... Andrea