„TĚŠÍME SE NA VÁS“

DUCHOVNÍ KURZ I.

 KURZ POZNÁNÍ SAMA SEBE 

Poznej, kdo skutečně jsi a žij život podle svých představ...

Kurz rozvoje spirituálních schopností ve

 VIDEO KURZU S ON-LINE PODPOROU PROFESIONÁLNÍCH LEKTORŮ


ZAČÍNÁME 3.12.2021 

Naučte se vnímat nevnímatelné, pracovat se svojí vlastní energií tak, aby Vám byla prospěšná. Naučte se vnímat cizí energetické vlivy. Zbavte se strachu a negativních emocí.... Otevřete si třetí oko a poznejte své duchovní průvodce a mnoho dalšího.


Kurz je nejen formou poznání uvedených témat, ale opírá se o různá cvičení, čištění bloků a práce se sebou. Ve výsledku přináší obrovské pozitivní změny v životě.


UNIKÁTNĚ SESTAVENÝ KURZ, KTERÝ SVÝM POTENCIÁLEM NABÍZÍ OBROVSKÉ POZNÁNÍ ZA MINIMÁLNÍ CENU.


Kurz obsahuje

Základy vědění.

KDO JSME / KAM MÍŘÍME 
CO JSOU TO ENERGIE
DUCHOVNÍ PRŮVODCI 
ČAKROVÝ SYSTÉM - MERIDIÁNY
OČISTA/OCHRANA
KARMA/REINKARNACE
STRACHY A BLOKY
EMOCE/SEBEPOZNÁNÍ
OSOBNÍ VZESTUP
LÉČENÍ SAMA SEBE
SPIRITUÁLNÍ VZESTUP
PROBUZENÍ SMYSLŮ

V ceně kurzu je, neomezené poradenství a individuální péče o každého účastníka tak, aby byl co nejlépe doveden k úspěšnému završení celého kurzu a připraven nadále ve své cestě pokračovat. Kurz obsahuje mnoho učebních materiálů a meditací. 

Součástí je FB skupina, kde nabízíme nejen poradenství, ale také místo, kde se setkávají stejně smýšlející lidé a kde vzniká přátelství. 
V závěrečné lekci každý obdrží certifikaci o absolvování. 

Každý občas hledá víc, než je obyčejným zrakem viditelné. Hledá cestu která, jej dovede k poznání sama sebe. Tato cesta však může být zdlouhavá nebo namáhavá pokud jde po ní člověk sám... Proto zastav se, a najdi svého průvodce, který Tě povede cestou poznání a duchovního růstu... možná jsi tady správně...


PRO VÍCE INFORMACÍ KLIKNĚTE NA OBRÁZEKJak kurz probíhá

Zahájení kurzu je 3.12.2021, kde obdržíte všechny potřebné informace a přístup k FB skupině. Poté každý pátek zasíláme na e-mail cvičební manuály a meditace, které doplňujeme bonusy ve FB skupině. Součástí je také vypsání on-line setkání, kde termín domluvíme opět ve skupině. 

Cíl kurzu

Cílem celého kurzu je provést studenta spirituálním probuzením a nastartováním k jeho dalšímu duchovnímu vývoji. Naučit jej základy spirituální vývoje, péči o své energie, rozvinutí spirituality, kontakt s duchovními průvodci, otevření třetího oka,  očištění  bloků, strachů a další práce na sobě a mnoho dalšího. 

Naučíte se pracovat se svými schopnostmi, životními cíli a poznáte krásu své duše.

Pro koho je kurz určen

Duchovní kurz I. je navržen tak, aby se jej mohlo zúčastnit co nejvíce lidí. Obsahuje rozsáhlé a srozumitelné praktiky k posunutí se do vyšších stavů vědomí, kde jsme schopni si cíleně řídit svůj život. Základem každé spirituální práce je zbavení se strachů, překážek a bloků. 

Ke kurzu mohou přistoupit začátečníci, ale i pokročilý zájemci, kteří mají záměr si své vědomosti utříbit a dát jim řád.OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Po odeslání objednávky obdržíte potřebné platební podklady. Přihláška se stává platnou po přijetí platby.

CENA KURZU: 2.600,- Kč  PŮVODNÍ CENA: 3.999,- Kč

Kurz nabízíme formou dvou plateb.                  Běžná cena jednotlivé lekce 599,- Kč. https://www.facebook.com/Škola-Vzestupu-spirituální-probuzení-104120788480172

Naši spokojení klienti

Vážíme si Vašeho názoru!

Jolana S.


KURZ JSEM ABSOLVOVALA FORMOU SAMOSTUDIA. BYL MI VELKÝM OBOHACENÍM A NAŠLA JSEM V NĚM MNOHO ODPOVĚNÍ NA MÉ OTÁZKY. DĚKUJI ZA VŠE.

Andrea Pavlíčková

Rokycany

Kurzy jsou velice zajímavé a lákavé. Dozvěděla jsem se mnoho nového s velkým přínosem. Lektorky jsou velmi ochotné a milé. Doporučuji všem, kteří hledají víc.... Andrea