DUCHOVNÍ ATRIBUTY

OSOBNÍ VÝPOČET

POJĎTE SE PODÍVAT JAK TO MÁTE SE SVÝMI ATRIBUTY. KDE POTŘEBUJETE ZESÍLIT SVOJI POZORNOST A KTERÉ ATRIBUTY JIŽ MÁTE MANIFESTOVANÉ VE SVÉM ŽIVOTĚ

Duchovní atributy ukazují z 33 základních lidských vlastností v procentech, jak je máme zpracované k dnešnímu dni.

Duchovní čistota znamená " očištění karmy " ze všech minulých životů i života současného, tedy dosažení naprosté čistoty, tzn. Ryzosti ve 33 základních vlastnostech. Dosažení této čistoty je prvořadým úkolem každého člověka. K ukončení reinkarnační karmy a nebo vystoupení je třeba dosáhnout těchto atributů na minimálně 80%.

Mezi základní atributy patří například: láska, víra, čistota myšlení, rovnováha, pokora, trpělivost, vděčnost, moudrost, skromnost, čistota emocí, vytrvalost, odpuštění, a další.

CO SE Z ROZBORU DOZVÍTE

U všech 33 atributů se dozvíte z kolika procent je máte zpracované. Budete tak vědět na jakých oblastech je potřeba ještě zapracovat, a které již vědomě žijete v běžném životě. 

Ty atributy, které máte ve vysokých procentech, máte zpravovány a žijete je ve svém životě jako součást sama sebe. U atributů, které jsou v nižších procentech, je třeba zapracovat. 
Rozbor obsahuje i popis jednotlivých atributů a jejich význam.


MÁTE DOTAZ: 💌 skolavzestupu@seznam.cz 

VAŠE OBJEDNÁVKA

Po odeslání objednávkového formuláře Vám zašleme platební poklady. Po přijetí platby rozbor v PDF vyhotovíme do 10ti dní a odešleme na zadaný e-mail.

CENA ROZBORU: 429,- Kč


OD 1.5.2023 DO 31.8.2023 Z DŮVODU VYTÍŽENÍ NA JINÝCH PROJEKTECH A PLÁNOVÁNÍ KURZŮ POZASTAVUJEME VŠECHNY NAŠE ROZBORY, KTERÉ PRO VÁS VYHOTOVUJEME. BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT ZASE V ZÁŘÍ.