POLOŽ DOTAZ ZDARMA


Chceš se na něco zeptat a nenacházíš odpověď? Bude-li to v mých silách, ráda dotaz zodpovím. Tyto dotazy jsou přístupné na FB STRÁNCE, která je veřejná. Dotazem zdarma je myšlen takový dotaz, který není osobního charakteru, nepredikuje osobní vývoj jednotlivce. Správností dotazu se můžete inspirovat níže.


PŘIJATELNÝ DOTAZ

✔ otázky osobního rozvoje

✔ 

NEPŘIJATELNÝ DOTAZ

co mě čeká

✔ jak se mám rozhodnout


VAŠE DOTAZY

Zajímavé nebo časté dotazy budou zveřejněny i na této stránce.

JAKÝ JE ROZDÍL OSOBNÍHO A DUCHOVNÍHO ROZVOJE

Osobní rozvoj je jakýkoliv postup v našem životě. Například posun a rozvoj v zaměstnání, kde stoupáme do lepších pozic tím, že se něco naučíme a můžeme postoupit. Duchovní rozvoje je zase o získávání duchovních vědomostí, které nás posouvají v našem rozvoji a chápání života z vyšších perspektiv. 

MOHU MÍT VÍCE DUCHOVNÍCH PRŮVODCŮ

Duchovních průvodců máme všichni více. Hlavní průvodce bývá náš anděl strážný a dále tyto průvodci přicházejí do různých životních situací, které prožíváme. Pokud například řešíme ve svém životě nějaké téma, máme k tomuto tématu průvodce. Až dané témata v životě vyřešíme, průvodce odchází.

CO ZNAMENÁ DOBA HÁJENÍ U ZASVĚCENÍ

Tímto termínem označujeme časový horizont, který je potřeba k usazení nově zasvěcené energie. Nová energie zasvěcení se v tuto dobu usazuje v energetickém řečišti a zasvěcenec se s ní učí pracovat.