DÁLKOVÉ POSÍLENÍ

Dálkové energetické posílení je vhodné pro situace, kde jsme nemocní, unavení, oslabení nebo v náročných dnech. V dobách, kdy potřebujeme podporu.

Při každé nerovnováze v životě člověka dochází k nevyváženosti jeho životních energií. Tato nevyváženost se projevuje jak ve fyzické, emocionální tak éterické oblasti. Při dlouhodobé nerovnováze může docházet k projevu oslabení a nemoci. 

Nerovnováhu dokážeme dobře stabilizovat prostřednictvím různých energetických systémů, které v našem těle svojí vysokou vibrací doplní potřebnou energii ke správnému fungování těla i mysli.

KDY TUTO SLUŽBU VYUŽÍT

Vhodné při nemocech, nervové vytíženosti, stresu, únavě a dalších disharmonií. Energie je též vhodná při posílení určitých situací jako například úřední jednání, zkoušky, schůzky a jiné důležité situace ve kterých potřebujeme podporu.

MUTLIDIMENZIONÁLNÍ ENERGIE

Energie která je předávána není pevně stanovena. Vychází se z individuální potřeby klienta, dle toho se volí vhodná energie. Někdo potřebuje REIKI někdo SEICHIM, SHAMBALLU a někdo kombinaci. Dálkové posílení působí několik dní, kde takto přivedená rovnováha je odrazovým můstkem k následnému zachování. Vždy záleží na každém, zda bude následně o svoji harmonii těla pečovat, nebo se opět dostane do energetického rozporu. Poté je vhodné energii opakovaně doplnit a naučit klienta správné duševní hygieně. 

JAK TO FUNGUJE

Energie se předává klientovi dálkově. Ve smluvenou dobu stačí pouze vyjádřit souhlas a následně nechat vše kolem sebe přirozeně proudit. Někdo cítí lehké brnění, závany pohybujícího se vzduchu, vůně, apod. Někdy se mohou uvolnit různé bloky v podobě myšlenek. Vše je naprosto přirozené. Jsou klienti, kteří necítí nic. Přesto se výsledky dostaví, protože není podmínkou "něco" cítit.

Po ukončení dálkového energetického přenosu v rámci léčení se klientovi téměř okamžitě uleví. Při posilování situací, získá klient potřebný klid a sebevědomí.

Sledujte naší FB stránku a nenechte si ujít žádné novinky. Těšíme se na Vás!