CO MĚ ČEKÁ V ROCE 2024


OSOBNÍ ROZBOR NA ZÁKLADĚ ASTROLOGIE, NUMEROLOGIE A TAROTU

POUZE 499 KČ

Pomalu vcházíme do nového kalendářního roku. Zanecháváme za sebou vše staré, odžité a vkládáme do dalšího období nové vize, přání a cíle. Každý máme své představy o roce, který toužíme prožít lépe, než rok stávající. Vkládáme do něj své naděje a tužby. Také ukončujeme vše staré, s čímž nám pomáhá zimní období hlubokého spánku.

Tento proces opakujeme každým rokem, ale naše osobní energie se mění. Mění se neustále a nabízejí nám podklad k různým tématům, kterým se máme věnovat a na kterých máme pracovat. Pochopíme-li je, pak jich začneme vědomě využívat a staneme se tvůrcem, kterému se daří.

Tak do jakých energií právě míříte? V jakých barvách bude Váš rok 2024? Na co se připravit, na co se těšit a čemu se obloukem vyhnout?

Co budete řešit za témata, která jsou neodkladná? Co mi vlastně rok 2024 přináší?

Osobní rozbor je založen na astrologii, numerologii a TAROTU. 

OBEDNÁVKY PŘIJÍMÁM POUZE DO KONCE ROKU 2023. ROZBOR ZASÍLÁM DO UVEDENÉHO E-MAILUU. V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE PROSÍM OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ. OZVU SE CO NEJDŘÍVE. 


VAŠE OBJEDNÁVKA