ČLÁNKY/VIDEA

Vítejte v sekci, kde nabízíme zajímavé články.

AKTIVAČNÍ KÓDY

Vídáte často stejná čísla? Může to být na hodinkách, kam se právě podíváte. Může to být SPZ aut nebo v TV. Co tato čísla znamenají a proč se nám ukazují? 

O existenci duchovních zákonů se dovídáme tím, že se díváme, jak funguje svět kolem nás. Pojďme si ty hlavní připomenout.  


Pojďme se podívat, čím se řídili naši předkové ve vzdálené a ne tak vzdálené minulosti při výběru sexuálního partnera, a proč si dívky do svatby tak starostlivě hlídaly panenství. 


Čakry jsou energetická centra, která slouží k propojování veškeré energie, která vchází do těla a následně odchází. Dělíme je na 7 hlavních a asi 40 vedlejších, ale celkově se jich dá dopočítat kolem 88 ooo. Od roku 2012 se bavíme o 12ti základních čakrách, ale nyní zůstaneme u 7 hlavních, které všichni jistě známe.   


Pojďme si představit nejčastější jména archandělů a jejich význam.  


V současné době je již velmi rozšířen pojem "reinkarnace". Reinkarnace spočívá v tom, že duše neumírá společně s fyzickým tělem, do kterého se vtělila. Duše je věčná a prožívá mnoho životů. Duše se vtěluje do různých těl a do různé doby proto, aby se rozvíjela a napravovala chyby z minulých životů. Všichni proto máme určitý úkol, který musíme plnit, ať už chceme nebo ne. Důležité je tento úkol zvládnout a splnit právě v tomto životě. 


Stejně tak, jako máme sedm hlavních čaker, jsme obklopeni sedmi energetickými obaly, nebo se dá také říci záhaly či těly.