ČIŠTĚNÍ ČAKROVÉHO SYSTÉMU

ODHOĎ STARÉ 

ENERGETICKÁ OČISTA + VZPRUHA ŽIVOTNÍ ENERGIE

Čakry jsou duchovní energetická centra v našem těle vertikálně rozmístěné podél páteře, mají kruhový tvar. Energie v nich spirálovitě krouží od středu do prostoru, jako kosmická energie, tedy proudí jak z těla, tak do těla. 

Pokud životní energie v našich čakrách neproudí pravidelně, cítíme se unavení, bez nálady, s pocity nemoci nebo s jinými omezujícími faktory. Toto jsou prvotní projevy, že náš energetický systém nepracuje správně. Přecházíme-li disfunkce těchto životních center, objevují se fyzické nemoci, psychická omezení apod.


ČIŠTĚNÍ A LADĚNÍ ŽIVOTNÍCH ENERGIÍ

Celý proces probíhá dálkově, kde klient v pohodlí domova v domluvenou dobu, odpočívá za doprovodu klidné hudby a uvolnění. Terapeut se dálkově napojí na klientovo energetické pole a pracuje na kompletním očištění a poté harmonizaci.

CO SE ŘEŠÍ

Jako první se pročistí energetická těla, kde se usazují negativity, které mají vliv na naše fungování. Pokud se tyto energie dostanou skrze těla do čakrového systému, omezují poté i chod těchto životních center.

V energetických tělech máme usazeny všechny naše negativní myšlenky, energie jiných lidí v podobě emocí nebo entit, které nás mohou napadat ( přivtělené duše, apod. ). Všechny tyto negativity se vyčistí.

Poté se čistí jednotlivé čakry a zároveň se harmonizují a urovnává se jejich přirozený točivý chod. 

Po vyčištění všech těl a celého čakrového systému, přecházíme ke kompletní harmonizaci 1 - 6 čakry ( 7 čakra se neharmonizuje, je spojena s Vyšším napojením ). V závěru se ještě změří potenciál životní energie a případně se zvedne její aktivita, je-li ponížena nebo omezena.

PO TERAPII

Se klient cítí uvolněně, lehce a vesele. Životní energie a vitalita je zvýšena a dochází k psychickému i fyzickému vyrovnání.

DIAGNOSTIKA

Po provedení terapie obdržíte osobní manuál s informace, v jakých omezeních byla Vaše centra. Přehled stavu systému před terapií a po terapii. Doporučení k samostatné fyzické očistě těla i Ducha. 

BONUS/DÁREK

Meditace k harmonizaci čakrového systému.

MÁTE DOTAZ: 💌 skolavzestupu@seznam.cz  

VAŠE OBJEDNÁVKA

Po odeslání objednávkového formuláře Vám zašleme platební poklady. Po přijetí platby, domluvíme termín čištění. Rozbor v PDF vyhotovíme do 10 dní a odešleme na zadaný e-mail.

CENA ČIŠTĚNÍ VČETNĚ ROZBORU: 299,- Kč


OD 1.5.2023 DO 31.8.2023 Z DŮVODU VYTÍŽENÍ NA JINÝCH PROJEKTECH A PLÁNOVÁNÍ KURZŮ POZASTAVUJEME VŠECHNY NAŠE ROZBORY, KTERÉ PRO VÁS VYHOTOVUJEME. BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT ZASE V ZÁŘÍ.