GOLD RESTORATION 2022

Znám jedno místo, jednu krásnou oblast, kam chodím získávat informace, které mi pomáhají být tím, kým jsem. Je to místo, kde neexistuje čas ani omezení. Jsem na tomto místě napojena na benevolentní informace, které si v praktickém životě ověřuji. Jsem totiž tou, co věří, ale důkazy mi pomáhají vyčarovat úsměv na tváři a vlastně mě i vtahují stále hlouběji a hlouběji do dalších channelingových cest....

Na toto místo nemohu přicházet z rozmaru a dobré nálady. Je to dokonale propojené se vším a má to vysoký řád duchovních zákonů.

Když jsem zkoušela získat informace, které jsem byla líná si vybavit ve své hlavě, bylo mi sděleno, že se nedozvím nic, protože už to přeci vím. Když jsem chtěla informace, které jsem si předem nespecifikovala, nepodařilo se mi dojít ani do poloviny cesty. Trvalo mi dlouho než jsem tento princip pochopila, než jsem mu uvěřila a pochopitelně si jej ověřila.

Jsou věci, které nejsme schopni  dost dobře přijmout, protože naše chápání je jednoduše stále omezené. Jenomže často zpětně zjistíme, že tato omezení si nastavujeme sami. Potom je teprve můžeme odlupovat jako cibuli a dojít do cíle.

Když se vydávám na své cesty channelingu, musí tomu předcházet pocit vycházející ze srdce. Je to taková potřeba tam jít, je to volání a většinou vím, proč tam jdu, i když to vlastně nevím.

Zabývala jsem se vzestupem planety Země, tím jak to vše funguje a pracuje. Vnímala jsem kolem sebe mnoho lidí z různých sfér dimenzionálních rozměrů. Respektovala jsem jednotlivce třetího rozměru, ale také jsem toužila jít dál k rozměru 5D. Když jsem to konečně všechno pospojovala, uvědomila si, kdo jsem a proč tady jsem, začalo se mi dařit po všech stránkách bytí. Začalo se mi dařit, protože jsem se napojila ne Zdroj a mohla čerpat duchovní dědictví nás všech.

Toužila jsem, aby více lidí mohlo tyto stavy zažít. Aby každý mohl pocítit to, co jsem cítila a cítím já, protože úkolem mé duše a celé inkarnace je, pomáhat druhým a tato práce se pro mě stala neoddělitelnou součástí.

Pohrávání si s myšlenkami a energiemi, to je pěkný oříšek. Umět ty mršky pochytat, pospojovat a vyvodit celek. To bylo migrén, ale cílová rovinka byla na obzoru. 

SYSTÉM GOLD RESTORATION 2022

... přišel náhle. Měla jsem běžný den, během kterého jsem cítila nutkavou potřebu zajít si na své oblíbené místo ( vždycky musí přijít tento pocit, toto volání nebo to prostě nejde ). Můj pocit se zesiloval, až jsem všeho nechala a poslechla svojí intuici, ze které vzešlo něco, co není zapomenuté, není dávné, ale je to něco, co je Zdrojem vytvořeno právě pro současnou dobu Vzestupu, čili transformaci naší Země. 

Zdroj tvoří stále, nikdy neupadl do svého spánku, to jen my neumíme vnímat neviditelné.

Napojila jsem se na tento Zdroj, bylo to krásné! Nachází se mimo naší planetu a vyvěrá z něj energie všech možných barev, je tam naprosto vše, co nás jen napadne. Dalo by se to přirovnat k Akáše, ale Akáša je spíše knihovna, ve které je potřeba hledat. Zdroj je obrovské energetické kolo, vír energie, ve kterém když stojíte, pak nemusíte hledat, protože hned cítíte, vnímáte a víte.

Z tohoto Zdroje mi vzešel systém, o kterém zde píši. 

Jedná se o novou tvořivou sílu, která nám má pomoci s naší osobní transrormací, abychom odložili vše, co nás tíží, bolí, omezuje, škatulkuje nebo jinak zadržuje pouze ve vnímání třetího rozměru, tedy 3D. Abychom tuto cestu dokázali najít všichni a všichni si uvědomili, kdo jsme a čím být můžeme, pokud si to dovolíme.

Všechny ty války, nemoci, ničení přírodních krás a všeho, co prostě do světa lásky, čímž se naše Země stává, nepatří! Ale protože je stále ještě mnoho polospících nebo spících lidí, kteří ničí náš svět, právě proto naše Země zesiluje ve svých vibracích a doslova spěchá ke svému očištění a vzestupu. Proto je potřeba uspíšit i náš osobní rozvoj. Právě proto, dnes máme tento systém, který nám pomůže nejen udržet tempo naší planety, ale pomůže nám se spojit s našimi srdci. Naše srdce můžeme slyšet však pouze tehdy, když odložíme vše limitující, když se vypořádáme s bolestmi, ztrátami a s karmickými závazky, které ovšem nemusejí být viditelné a přesto mohou omezovat naší cestu vzhůru.

GOLD RESTORATION pracuje právě s tímto tématem. Podporuje náš růst a předkládá nám k řešení poslední části našich dluhů, které musíme zanechat, pokud chceme slyšet naše srdce a pochopit kým skutečně jsme. 

Děkuji, že VÁM mohu předat tento systém a děkuji, že stejně jako já, chcete slyšet skutečné tepy svého srdce.

                                            Boženka