CESTA Z NESNÁZÍ

Jak z toho ven ?

 Výklad se zaměřuje na aktuální situaci tazatele. Nabízí vhled do současné problémové situace, upozorňuje na to, co tazatel dělá špatně a kam jeho současná cesta směřuje. Navede nás na lepší možnosti a ukáže jasný cíl. Odhalí léčky a pomůže najít správnou cestu.

Každý z nás se občas ocitne v situaci, kdy má pocit, že je na konci svých sil. V začarovaném kruhu, ze kterého nevede schůdná cesta. Tento stav v nás vyvolává emoční vypětí a my se tak stále zamotáváme ještě hlouběji do situace, z niž nevíme jak se dostat ven.

Výklad TAROTU nám dokáže zmapovat celou situaci. Odpovědět na otázky, které nedokážeme zodpovědět a tím nastolí možnost cesty z vlastního bludiště. 

Výklad je vhodný pro všechny těžko řešitelné situace nebo v době, kdy se nedokážeme orientovat v životních situacích, které nás trápí a omezují. 

Výklad je vyhotoven prostřednictvím TAROTU v písemné podobě v rozmezí 1 - 5 dnů.