ČAKRY-AURA-MERIDIÁNY-UZEMNĚNÍ

SÍLA PŘÍRODY

V této kategorii najdete krystaly, šperky a další předměty, které se vyznačují tématem ČAKRY, AURA, MERIDIÁNY a UZEMNĚNÍ.


Krystaly v daném tématu - čakry, aura, meridiány a uzemnění, vibrují na uvedených energiích. To znamená, že svému majiteli dokáží svoji energetickou silou zvýšit energii přitažlivosti v aurických tělech, kde výrazně podporují tyto energie a zvyšují dosažení záměru.

Krystaly nás podporují v tom, čeho si přejeme dosáhnout nebo na čem chceme s jejich pomocí pracovat. Pokud se jejich síle otevřeme, pak může být tato síla enormní.

Produkty v této sekci podněcují energetický systém nositele k jeho harmonizaci. Harmonizují čakrový systém a uvádějí ho do správného fungování. Podporují jednotlivé čakry a jejich témata k úspěšnému zpracování a tím zamezují usazování negativních aspektů v jednotlivých čakrách. Dokáží harmonizovat aurický systém a aurická těla tak, aby naše přirozená ochrana byla co nejsilnější. Odvádí nečistoty a negativity, které v naší energii mohou ulpývat. Mají pozitivní vliv na systém meridiánů, kde se starají o správné rozvádění životní energie v těle. Dobře poslouží i při potřebě uzemňování, kde je třeba stát nohama na zemi. 

Kategorie