Jmenuji se Boženka a narodila jsem se 10.10.1983

Správně definovat mojí cestu spirituálního probuzení a rozvoje, není možné povyprávět v medailonku tohoto představení se.

Nikdy jsem se o duchovní sféry výrazně nezajímala, nikdy jsem o ně nežádala, ale přesto jsem si je prožila v největší možné míře, a to vždy bez předchozího upozornění. Nikdy nic nenasvědčovalo tomu, že bych se někdy plně vydala duchovní cestou a k tomu rozšiřovala své vědomosti dál. Sedávala jsem u ohně a velmi ráda poslouchala duchařské historky a někdy se podělila o své " nevysvětlitelné jednorázovky " - kde jsem třeba něco tajemného prožila, ale vždy jen chvilkově. 

Vše se změnilo v jeden den, kdy jsem si musela projít půl roční cestou na které bylo potřeba přijmout něco, co v tu dobu prostě přijmout nešlo. Duchovní oblast pro mě vždy byla extrémní záležitost a stejně tak extrémně jsem čelila různým situacím, které mě učily být tou, kterou nyní jsme. 

Trpělivě jsem nesla na svých bedrech nálože nových a nových poznatků, ve kterých jsem se sama ztrácela a kde jsem musela hledat cestičky doslova poslepu. Protože jak už to tak bývá, na vše si musíme přijít sami protože ne vždy jsme schopni přijmout prožitek druhého a vzít si z něj svá poučení. Ono to vlastně ani nejde! Dokud neprožijeme danou věc, nikdy jí nebudeme rozumět. 

Můj osobní rozvoj se skládá z mnoha důležitých a pro mě obrovských témat, která si můžete přečíst o odkazech níže. Nyní bych se spíš zaměřila na ŠKOLU VZESTUPU, kterou jsem založila jako vzdělávací centrum pro všechny, které tento web nějakým způsobem zavolá nebo zastaví. Všechny nabízené kurzy, které na webu najdete jsou vlastně i mojí cestou, kterou jsem prošla. Tyto zkušenosti nyní nabízím ve svých kurzech, které pro Vás píšu a tvořím. On kdo mě zná, tak ví, že dokud si něco sama neosahám, pak to neřeším :-) néé, že bych tomu nevěřila, ale jednoduše si potřebuji danou věc "osahat ze všech stran", namifestovat si jí do života, zjistit, že funguje a je správná...