ŠKOLA VZESTUPU

= zakladatelka a lektorka školy = 

Jmenuji se Boženka a na škole mě znáte, jako zakladatelku Školy Vzestupu/autorku a lektorku různých kurzů nebo článků.

Narodila jsem se ve znamení Vah, a protože mému znamení vládne element vzduchu, jsem nespoutaná a miluji vnitřní volnost, která mě vede duchovním poznáním. Pomyslné ručičky Vah jsem vyvážila v životní oblasti mezi rodinou a prací tak, že vážím obě strany spravedlivě. Tím jsem ze svého života odstranila věčnou nerozhodnost. Dnes vím, kým jsem a váhavost není mou dominantou. 

Bydlím ve velkém "strašidelném" domě v Roztokách u Prahy, kde se pochopitelně také začal psát můj příběh ze světa spirituality. Právě toto místo odstartovalo cestu, kterou dnes považuji za jednu z nejdůležitějších v mém životě. 

Ve spirituální oblasti nemám vyhrazená témata. Tak nějak si procházím vším a dohromady si spojuji obrovský celek. Ale kdybych měla přeci jen vyjmenovat to, co je mi nejblíže, byl by to channeling, egyptská mystéria, astrologie, tajné nauky, vazby předků, práce se srdcem.... vlastně všechno to, co tvořím mám ráda, ale ve vyjmenovaných oblastech se pohybuji nejaktivněji.

Mám ráda práci s lidmi, kde mohu předávat své vlastní zkušenosti, protože si myslím, že teorie bez zkušeností je k ničemu.... a zkušenost bez teorie, zase dlouhým hledáním.

 Miluji historii, Egypt, cestování a příjemné posezení. 


Jsem Velmistr/Reiki a egyptských systémů. Prošla jsem desítkami zasvěcení, která můžete najít na webu školy. Víc bych to asi nerozváděla :-) - vše co najdete na škole, je mou certifikovanou praxí, kterou momentálně rozšiřuji o vlastní channelované systémy a jiné projekty.


Napsat mi můžete na e-mail:  bozenka.skolavzestupu@seznam.cz


GOLD RESTORATION 2022 neboli ZLATÉ NAVRÁCENÍ

Systém GOLD RESTORATION neboli ZLATÉ NAVRÁCENÍ, jsem channelovala počátkem roku 2022, aby nám v době neustále se zvyšujících energetických vln vyšších dimenzí pomohl zanechat karmická zatížení a vzestoupit.