Vkládám ke stažení e-book DUCHOVNÍ PRŮVODCI, který si můžete bezplatně stáhnout. Najdete zde nejčastější otázky a odpovědi v daném tématu.

Úplněk ve znamení lva nastane 25.1.2024 v 18:53. Tento úplněk se nazývá vlčím. A proč? Podle starých indiánských tradic právě v této době bývala velká zima a hodně sněhu. Měsíc jasně zářil a vlčí smečky hladově vyly kolem indiánských vesnic. Vlci žijí ve smečkách tvořených obvykle vedoucím rodičovským (alfa) párem a několika potomky. Proto se tento...

Náš dům či byt, ve kterém žijeme, je odrazem našeho fyzického těla včetně našich emocí. Každá místnost domu má svůj odlišný symbolický význam a svoji důležitost hraje i to, co se v domě odehraje.

Novoluní v kozorohu nastane 11.1.2024 ve 12:57. Už toto datum je samo osobě magické. Jedenáctka je mistrovské číslo, které nás volá, abychom na sobě pracovali a stali se samotnými mistry. Ideální příležitost, jak využít novoluní a udělat si nějaký rituál. Vzhledem k tomu, že je leden, tedy začátek nového roku, zároveň novoluní je taky začátek,...

Cílem tohoto článku je, naučit se pracovat se sny a jejich symbolikou, jako s individualitou. Mnoho lidí se ve svých snech nedokáže orientovat a správně pochopit jejich význam.

Nejmocnější prohlášení, které můžeme pronést je "Já jsem". Vědomým vyslovením těchto slov, aktivujeme v sobě pravdu. Dáváme tím Vesmíru najevo, že nám náleží jedinečné místo v rámci jednoty a vědomě si na ně uplatňujeme právo. Proto tato slova mají neuvěřitelně silnou moc.

Tvé srdce, je to nejcennější co máš a na to nikdy nezapomeň. Je to kompas celého Tvého života. Jeho tep je nezastavitelný od prvního počátku Tvého stvoření a doprovází Tě celým životem, do posledního dne.

Systém GOLD RESTORATION neboli ZLATÉ NAVRÁCENÍ, byl channelován Boženkou Papáčkovou počátkem roku 2022, aby v době neustále se zvyšujících energetických dopadů vyšších vibrací, pomohl s procesem Vzestupu každému z nás.

Vesmírné bytosti jsou vtěleny na Zemi, aby pomohly odvrátit hromadnou zkázu lidstva.pro tuto misi přijali lidské tělo. Jsou to dobrovolní vyslanci míru. Pocházejí z fyzických i nefyzických galaxií a podvolili se žít lidský život, aby mohli šířit dobro ve formě, ve které je pro přežití lidstva zapotřebí. Jejich vnitřní čistota a dobrota tak napomáhá...