BÍLÉ SVĚTLO STVOŘENÍ


Je načase, abyste vážně přijali předpoklad, že vaší vnitřní podstatou je Stvořitel! Tak se začne opět Velký Duch manifestovat na planetě Zemi.

Ztotožněte a synchronizujte s Nejvyšším Stvořitelem každou vaši buňku, molekulu i částici v každém okamžiku svého života, od nynějška až navěky. Ztotožněte a synchronizujte s Nejvyšším Stvořitelem vaše energetické pole, těla, energie, orgány, žlázy, tělní tekutiny, celé vaše Bytí, vaší Duši, vaše Ego, Super-Ego, Mysl i všechny vaše struktury v každém okamžiku vašeho života, od nynějška až navěky, ke konečné manifestaci! Zaměřte na toto prohlášení svoji pozornost a ucítíte ten rozdíl. Potřebujete jen překrýt Nejvyššího Stvořitele sebou samým! Je to nesmírně jednoduché a efektivní!

Bílé Světlo Stvoření je manifestací Nejvyššího Stvořitele v okamžiku nulového bodu Stvoření. Můžete ho též nazývat čistou energií Stvoření.

Nalaďte se na Bílé Světlo Stvoření a hned ho začněte používat!

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

K této iniciaci není žádný předpoklad a může jej absolvovat naprosto každý. Jedná se o samozasvěcení tzn., že iniciaci si klient aktivuje sám, dle manuálu. K tomuto zasvěcení se nevystavuje certifikát. Učební skripta samozřejmě obdržíte.