PRÁCE S AUROU A ENERGIÍ TĚLA

PRÁCE S ŽIVOTNÍMI ENERGIEMI NAŠEHO TĚLA, JE TÍM NEJZÁKLÁDNĚJŠÍM BODEM, KTERÝ MUSÍME UMĚT CHÁPAT, POKUD CHCEME VĚDOMĚ TVOŘIT. 


Aura obklopuje celé tělo, je součástí i každé jeho buňky a odrazem všech jemných životních energií. Můžeme ji tedy pokládat v podstatě za součást těla, ne jen za něco, co ho obklopuje. Slovo aura je odvozeno z řeckého výrazu avra, které znamená vánek. Energie obsažené v naší auře jsou obrazem naší osobnosti, našeho způsobu života, myšlenek i emocí. Aura zřetelně ukazuje nás mentální, psychický a duchovní stav. Pokud jsme pod tlakem emocí, pak bude naše aura mít tmavé a ostré odstíny. Budeme-li v klidovém režimu a v harmonii, pak bude naše aura v jemných barvách.

Aura je energetické pole, které vyzařuje kolem těla. Vzniká produkcí energie v čakrách. Jestliže jsou vaše čakry jen minimálně otevřené nebo poškozené, může vypadat vaše aura jako matná a slabá. Pokud ale máte dobré zdraví a jste přiměřeně emocionálně otevření, pak máte aktivnější a silnější čakry a také pružnější auru.


Ideální je poloměr aury 60 - 90 cm v každém směru. Je to nejpříhodnější velikost, zvlášť pokud se pohybujeme na veřejnosti. Svoji auru si však vědomě můžeme rozšířit např. když půjdeme do přírody. Tam si ji můžeme rozšířit přes oblast lesů, jezer a řek v okolí.

Aura je tvořena základními barvami světelného spektra v různých odstínech. Je to barevná ducha obsahující barvy našich čaker a její odstíny.

Barevná duha, která obklopuje fyzické tělo, je obrazem duševní a psychické sféry toho kterého člověka, dále se do tohoto energetického pole promítají různé momentální a nahodilé jevy, je proměnlivá v každém přítomném okamžiku. Proměnlivost energetického pole aury souvisí nejen s tělem éterickým, ale také s tělem emocionálním, mentálním a duchovním.


CO SE V KURZU NAUČÍME

Povíme si,

 • co jsou jemnohmotná těla a jak fungují
 • dělení jemnohmotných těl a jejich funkce
 • co je vyšší systém čaker a jak fungují
 • 12 úrovní světelného těla
 • barvy aury a dělení
 • barvy a diagnostika léčení
 • pětidimenzionální čakry
 • Mer-ka-ba a její funkce

Práce s aurou,

 • stahování a roztahování aury
 • pokyny k čištění a léčení aury
 • vidění aury + praktická cvičení

.... a mnoho dalšího


CENA POUZE 590.- KČ


Kurz je ve formě video a PDF materiálů. Po uhrazení platby Vám bude na registrovaný e-mail odeslána pozvánka do učebny, kde všechny materiály najdete.

                                            Těšíme se na Vás!