PRÁCE S AUROU A ENERGIÍ TĚLA

ÚVOD DO KURZU


PRÁCE S ŽIVOTNÍMI ENERGIEMI NAŠEHO TĚLA, JE TÍM NEJZÁKLÁDNĚJŠÍM BODEM, KTERÝ MUSÍME UMĚT CHÁPAT, POKUD CHCEME VĚDOMĚ TVOŘIT. 

Aura obklopuje celé tělo, je součástí i každé jeho buňky a odrazem všech jemných životních energií. Můžeme ji tedy pokládat v podstatě za součást těla, ne jen za něco, co ho obklopuje. Slovo aura je odvozeno z řeckého výrazu avra, které znamená vánek. Energie obsažené v naší auře jsou obrazem naší osobnosti, našeho způsobu života, myšlenek i emocí. Aura zřetelně ukazuje nás mentální, psychický a duchovní stav. Pokud jsme pod tlakem emocí, pak bude naše aura mít tmavé a ostré odstíny. Budeme-li v klidovém režimu a v harmonii, pak bude naše aura v jemných barvách.

Aura je energetické pole, které vyzařuje kolem těla. Vzniká produkcí energie v čakrách. Jestliže jsou vaše čakry jen minimálně otevřené nebo poškozené, může vypadat vaše aura jako matná a slabá. Pokud ale máte dobré zdraví a jste přiměřeně emocionálně otevření, pak máte aktivnější a silnější čakry a také pružnější auru.


Ideální je poloměr aury 60 - 90 cm v každém směru. Je to nejpříhodnější velikost, zvlášť pokud se pohybujeme na veřejnosti. Svoji auru si však vědomě můžeme rozšířit např. když půjdeme do přírody. Tam si ji můžeme rozšířit přes oblast lesů, jezer a řek v okolí.

Aura je tvořena základními barvami světelného spektra v různých odstínech. Je to barevná ducha obsahující barvy našich čaker a její odstíny.

Barevná duha, která obklopuje fyzické tělo, je obrazem duševní a psychické sféry toho kterého člověka, dále se do tohoto energetického pole promítají různé momentální a nahodilé jevy, je proměnlivá v každém přítomném okamžiku. Proměnlivost energetického pole aury souvisí nejen s tělem éterickým, ale také s tělem emocionálním, mentálním a duchovním.

CO SE V KURZU NAUČÍM= co jsou jemnohmotná těla a jak fungují =

= dělení jemnohmotných těl a jejich funkce =

= co je vyšší systém čaker a jak fungují =

= 12 úrovní světelného těla =

= barvy aury a dělení =

= barvy a diagnostika léčení =

= pětidimenzionální čakry =

= MER-KA-BA a její funkce =

Dále se naučíte stahování a roztahování aury, pokyny k čištění a léčení aury. Vidění aury + praktická cvičení .


JAK KURZ PROBÍHÁ

Kurz probíhá dálkovou formou, můžete jej tedy absolvovat z pohodlí svého domova v čase, který si zvolíte. Po přijetí platby Vám zpřístupníme dálkovou učebnu, kde najdete všechny materiály. Přístup ke kurzu není časově limitován, máte tak přístup k materiálům neomezeně. Všechny materiály si můžete stáhnout do svého zařízení - PC, mobil nebo se učit přímo z učebny.


LEKTOR KURZU: Boženka Papáčková

POTŘEBUJETE PORADIT? NAPIŠTE MI: 💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz 

PROFIL LEKTORA: ZDE:


Sledujte naší aktivitu na FB stránkách a nenechte si ujít žádné novinky. Nebo se přidejte do FB skupiny a diskutujte v tématu osobního rozvoje. Těšíme se na VÁS!