ANDĚLSKÉ  REIKI I.


První stupeň andělských REIKI může absolvovat naprosto každý bez nutnosti předchozí zkušenosti se zasvěcením či anděly. Andělé jsou energetické bytosti světla a lásky, které jsou připraveni nám na požádání velmi účinně pomáhat v běžném denním životě. Zasvěcením se s jejich jemnou energií propojíte a budete s nimi vědoměji pracovat. 

Hlavním zájmem andělů je přivádět energii k lidem a od lidí do božských sfér. Kdyby se tento proud zastavil, všichni včetně andělů bychom přestali existovat! Andělé řídí všechny zákony, jak kosmické, tak i lidské. V každém okamžiku mohou změnit lidský osud. Nikdy se však nebudou podílet na ničem špatném! Je-li zapotřebí nastolit spravedlnost, udělají to s láskou.

Jsou to světelné bytosti působící pod vedením archandělů ve všech oblastech stvoření. Léčí, přinášejí osvícení, čistotu a proměnu. Stačí, když je lidé jen požádají o pomoc, a andělé jsou jim rádi k službám. Anděla strážného máme k sobě přiřazeného na dobu všech inkarnací na zemi. Je naším nejlepším přítelem a nejbližším společníkem. Je s námi při narození a pomáhá nám projít branou smrti. Brání nás, když se dostaneme do úzkých, pomáhá nám přizpůsobovat se světu, podporuje nás při vykonávání našeho božského plánu, a pokud to potřebujeme, přivolá i další síly z devíti kůrů.


Již v průběhu zasvěcení, ale i před samotným zasvěcením, je energie andělů velmi zřetelná. Ten, jenž s anděly již pracuje, pocítí mnohonásobně jejich energii. Andělé oslavují naše rozhodnutí a touhu, spojit se s nimi. Každé andělské zasvěcení je slavnostním přijetím jejich energie do každodenního života. 

Během zasvěcení se často stávají zázraky a píší se mimořádné prožitky. 


V prvním stupni zasvěcení, přijmete vědomé spojení s andělskou říší. Naučíte se je slyšet a plně vnímat. Poznáte jejich podobu, ujasníte si jejich hierarchii. Ovládnete andělské písmo a zjistíte jméno svého anděla strážného. Naučíte se pod jejich vedením léčit, uvolňovat karmu a sliby z minulého života. Andělé Vás naučí ochranné barevné techniky, petice, invokační a evokační rituály, svěcenou vodu. Obdržíte věčné andělské světlo a mnoho, mnoho dalšího. Pomocníkem na cestě s anděly se Vám stanou velmi rozsáhlá učební skripta. 

Během zasvěcení můžete očekávat důležité poselství pro svůj život a také si můžete připravit své přání nebo bolest, kterou chcete nechat odnést.

 Projdete mostem, který vede do andělské říše. Tam se rozezní zvuky andělské hudby a spatříte jejich svět lásky. Ocitnete se v místě, kde je vše možné. Jedná se o silný zážitek. Zasvěcením do této energie, získáte trvalé a intenzivní spojení. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                            Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: kdokoliv

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 1

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 1.700 KČ - VÁNOCE 1.000 KČ

NAVAZUJÍCÍ ZASVĚCENÍ: ANDĚLSKÉ REIKI II.