ANDĚLSKÉ TRANSFORMAČNÍ SYMBOLY

Andělské transformační symboly vibrují na ještě vyšší vibrační úrovni, než Andělské symboly 1 - 49 nebo symboly andělské terapie. Jsou zvláště účinné při poznávání, zpracovávání a rozpouštění zasunutých, nevědomých nebo houževnatých vzorců jednání nebo problémů.

Andělské transformační symboly jsou ještě mnohem jemnějším sítem, které prosévá ještě jemnější, subtilnější vzorce nebo způsoby jednání, které již nemohou být vnímány při energetických nebo terapeutických sezeních a vynáší je na denní Světlo.

Pokud byla terapeuty provedena již důležitá předběžná práce např. při rodinných konstelacích, regresích, použití zrcadlového zákona, kineziologii, mentálním tréninku, životopisné práci atd. a byly uvolněny velmi hluboko sídlící kořeny, pak lze energetickou práci s Andělskými transformačními symboly srovnávat s vytrháváním těchto kořenů.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                             Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: kdokoliv

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 1

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: min. 7 dní

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 1.300 KČ/ 52 €