ANAGAMA


Energetický sytém AnaGaNa patří  mezi jedinečné energie. Je to velmi silné reiki, které je v dnešní uspěchané době plné stresu, krizových situací a emočního vypětí úžasným pomocníkem jak zpracovat své smutky, bolesti, trápení a strachy v sobě. Práce a rozhovory s vnitřním dítětem osvobozují a vedou k harmonii.

AnaGaNa přináší zvýšení spirituality, vnímavosti k intuici, schopnost vidění aury a vše ostatní s čím malé děti přicházejí na svět vybaveny a my, dospělí je "úspěšně " trestáme za jejich "výmysli" a ženeme je do pasti hmoty .


AnaGaNa má 4 stupně

V prvním stupni se seznámíte s energií Anagany, a ikdyž jste přesvědčen, že již spoustu tíživých a blokujících záležitostí máte vyřešeno, tak AnaGaNa vás vyvede z omylu. I ten největší skeptik o působnosti reiki pozná, že energie Anagany teče a její přítomnost jasně cítí.

Ve druhém stupni, tak jako v Usui systému, dojde k zesílení energie. Aktivuje se 13 čaker, se kterými se začíná pracovat pomocí manter a technik, které jsou popsány ve skriptech, která jsou rozsáhlá.

Ve třetím a čtvrtém stupni dochází k dokončení aktivace vnitřního dítěte.

Vnitřní dítě je součástí naší duše, je řízeno pravou mozkovou hemisférou a jeho projevy jsou radost ze života, veselost, vstřícnost, radost a nadšení z maličkostí, radost z učení......poznávání a objevování nových informací, hodnot. Protipólem vnitřního dítěte je vnitřní dospělý. Zasvěcení přináší hluboké léčení a následnou harmonizaci, vnitřní moudrost a transformaci.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                  Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: Mistr

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 1

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: 

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 2.700 KČ/ 129 €