AMETRÍN

SÍLA PŘÍRODY

CHARAKTERISTIKA KAMENE

Ametrín účinně kombinuje vlastnosti ametystu a citrínu. Účinkuje rychle a silně. Užitečný je při dlouhodobých nemocech, kdy umožňuje odhalit příčinu nerovnováhy. Spojuje tělesný svět s říší vyššího vědomí. Usnadňuje astrální cestování a působí při něm jako ochránce. Pomáhá před psychickými útoky. Očišťuje mysl od stresu a napětí, uklidňuje a pomáhá se soustředit při meditaci. Otevírá třetí oko, pomáhá při léčení a věštění. Sjednocuje mužskou a ženskou energii. Napomáhá při odstraňování předsudků vůči druhým. Podněcuje tvůrčí schopnosti a dává sílu majiteli rozhodovat o svém životě. Ametrín přináší optimismus a pohodu. V citovém životě překonává bloky a negativní citové naprogramování a očekávání.

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ

Ametrín proniká až ke kořenu problému. Odstraňuje z aury vše negativní a z těla vše jedovaté. Čistí krev a přispívá k regeneraci fyzického těla. Posiluje imunitní systém. Stabilizuje DNA a napomáhá okysličování těla. Pomáhá s chronickou únavou a potlačuje deprese, poruchy trávení a vředy. Léčí malátnost, trvalé bolesti hlavy a stres. 

OČISTA A NABÍJENÍ

Omyjeme proudem vlažné vody. Nabíjíme na denním světle. Vzhledem k příměsi ametystu se vyhýbáme přímému slunečnímu záření. Kámen by mohl blednout.