Aktivace 3. oka

kurz

VELKÝ KURZ AKTIVACE TŘETÍHO OKA, KTERÝ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT


OBSAH KURZU

 • PROČ JE DŮLEŽITÉ NAŠE SPIRITUÁLNÍ SMYSLY AKTIVOVAT
 • NAŠE SMYSLY
 • CO JE JASNOZŘIVOST
 • CO JE JASNOSLYŠENÍ
 • CO JE JASNOCÍTĚNÍ
 • PRÁCE SE SMYSLY A JEJICH VYUŽITÍ V ŽIVOTĚ
 • CO JE VYŠŠÍ JÁ
 • CO JE TŘETÍ OKO
 • BLOKACE SMYSLŮ - JAK JE NALADIT
 • METODY AKTIVACE SMYSLŮ
 • ZMĚNY VĚDOMÍ
 • SPOUŠŤĚČE NAŠICH SMYSLŮ
 • DOPADY PROBUZENÍ SE
 • A MNOHO DALŠÍHO


 • SOUČÍSTÍ JE MEDITACE K AKTIVACI TŘETÍHO OKA
 • ROZSÁHLÉ E-BOOKY -  5 METOD CVIČENÍ
 • ON-LINE PLNÁ PODPORA LEKTORŮ
 • KURZ NENÍ ČASOVĚ OMEZEN A VŠECHNY MATERIÁLY MÁME DOSTUPNÉ


Kurz je vhodný pro všechny zájemce. Také pro zájemce, kterým se aktivace nedaří.

V kurzu najdete všechny potřebné informace, které jsou k danému tématu potřebné. Aplikací různých cvičení, které jsou součástí, aktivujete své třetí oko, což Vám změní dosavadní život. Budete schopni vidět věci, které jsou nyní skryté. Budete schopni rozumět svým smyslům a díky tomu se stanete tvůrcem svého života.

METODY KTERÉ FUNGUJÍ

PŘIDEJ SE K NÁM A POZNEJ VSÉ SPIRITUÁLNÍ MOŽNOSTI

JAK KURZ PROBÍHÁ

Celý kurz obdržíte v den přijetí platby. Kurz je postavený tak, aby zájemce co nejsrozumitelněji provedl celým tématem. Obsahuje video lekce a také písemné e-booky. Účastník kurzu se může libovolně přihlásit k on-line podpoře - bude-li potřebovat cokoliv dovysvětlit nebo se na něco zeptat. Podporu můžete využít i opakovaně.

TERMÍNY KURZU

Podklady ke kurzu ( videa a učební e-booky ) odesíláme v den přijetí platby.

Ke kurzu můžete využít on-line podporu lektorky, kde se můžete na cokoliv doptat. Podpora je plánována v několika termínech, kde si můžete vybrat ten, který vám vyhovuje nebo se přihlásit k podpoře i opakovaně - budete-li mít další otázky.

ON-LINE PODPORA

Kliknutím níže se dostanete k rozpisu on-line podpor. 

Cena kurzu: 1.290,- Kč                           AKCE: 499,- Kč

MEDITACE ZDARMA - minulé životy

Po odeslání objednávky obdržíte potřebné platební podklady. Přihláška se stává platnou po přijetí platby.