AKCE PROSINEC 2022

AKCE A SLEVY JSOU PLATNÉ POUZE DO 31.12.2022

Na této stránce najdete všechny slevy a akce, které nabízíme svým klientům. Akce jsou platné vždy pro daný měsíc. 

AKCE SLEVA 20% NA VŠECHNA ZASVĚCENÍ

= platí při objednání do 31.12.2022. Sleva bude odečtena po odeslání objednávky. Termín zasvěcení domluvíme individuálně =

STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

AKCE 24.12.2022 - dopoledne

!!! SVĚŘTE NÁM SVÁ PŘÁNÍ - POŠLEME JE K JEJICH USKUTEČNĚNÍ !!!

Pravidelná vánoční akce, kde chodíme do lesa zdobit STROM PŘÁNÍ. Na vybraný strom věšíme potravu pro zvířátka a doplňujeme jej o lístečky přání, které jsou pomocí kvantových vln nastaveny tak, aby se manifestovali do naší reality.

I Vy nám můžete zaslat svá přání, kde je zavěsíme na kouzelný strom a podpoříme jeho  uskutečnění. Poté Vám zašleme andělský vzkaz, jako odpověď andělů, které bude mít návaznost na Vaše přání. 

Ať se Vám splní vše, po čem Vaše srdce touží! 

PŘIDAT SE K NÁM MŮŽEŠ DO 23.12.2022

VELKÁ TAROTOVÁ  PŘEDPOVĚĎ 2023

Co Vás čeká v roce 2023 se dozvíte prostřednictvím velké Tarotové předpovědi.

Výklad mapuje energie celého roku a události jednotlivých měsíců. Z výkladu je tedy patrné na co se má tazatel připravit, jaké měsíce budou k čemu výhodné a které budou spíše vyžadovat zdrženlivost. Výklad odhalí co tazatele během roku 2023 čeká.

BONUS - zadejte si k  výkladu 3 konkrétní otázky 😉

Vyhotovujeme do 10ti dní.


HLAS MÉHO SRDCE

V tomto projektu projdeme přímým napojením se na naše srdce. Zastavíme v tu chvíli čas a prožijeme naprostý soulad dechu, tepu a bytí. Je to nádherný a silný okamžik, který otevře cestu k nekonečnému souznění naší pravé podstaty a bezpodmínečné lásky. Ucítíme sílu svého skutečného místa v celém Vesmíru.

CENA 1.850,- Kč - NYNÍ AKCE 850,- Kč

DÁRKOVÉ POUKAZY A POUKAZY 2023

Přátelé, jsme rádi, že jste s námi a společně tvoříme celek krásných energií, které z každého z nás vyzařují. Máme pro Vás připraveny dárkové poukazy, které můžete věnovat lidem kolem Vás k jejich vnitřnímu rozvoji. Věříme, že naše práce se i nadále stane pro mnoho lidí aspektem, který něco krásného v každém z Vás probudí.

Dárkové poukazy můžete nadělit i sami sobě jako připomínku toho, že i rok 2023 bude ve Vašem vnitřním rozvoji součástí toho, co v sobě nyní budujete.

Tyto poukazy jsou zároveň slevou, která jistě potěší. Ještě připomínáme, že uvedené poukazy můžete využít i na služby a kurzy, které jsou v akčních cenách.

SLEVA ZA NÁKUP  150,- KČ - 600,- KČ

DÁRKY PRO NAŠE KURZISTY 

Pro všechny naše kurzisty máme připraveny krásné dárečky. Vybrat si můžete ze tří možností. Vybraný dárek od nás obdrží každý, kdo má od nás již zakoupenou nějakou službu, kurz či zasvěcení.