AKCE LISTOPAD 2022

AKCE A SLEVY JSOU PLATNÉ POUZE DO 30.11.2022

Na této stránce najdete všechny slevy a akce, které nabízíme svým klientům. Akce jsou platné vždy pro daný měsíc. 

AKCE SLEVA 20% NA VŠECHNA ZASVĚCENÍ

 = platí při objednání do 30.11.2022. Sleva bude odečtena po odeslání objednávky. Termín zasvěcení domluvíme individuálně =

Přijmi iniciaci zasvěcení a posuň se o kousek dál ...

AKCE PLATÍ DO 30.11.2022

KOLEKTIVNÍ DÁLKOVÉ LÉČENÍ 

AKCE 23.11.2022 - NOVOLUNÍ


Přijmi kombinované vysokofrekvenční léčivé energie Lásky. Toto léčení v době novoluní má silné toky, které dokáží léčit tělo i duši a uvádět tyto oblasti do vzájemné harmonie.

Energii léčení pocítíš na všech úrovních. Proto zastav se a volně dýchej. Dech je Tvůj život a Tvá podstata. Dovol mocným energiím zahojit rány života a harmonizuj celé své bytí.

Léčení probíhá v několika časových horizontech ( vyber v objednávce ). Ve stanovené době se zastav, uvolni a věnuj tuto chvíli pouze sobě. Je vhodné si zavřít oči a vnímat energetický tanec kolem sebe.

Léčení je vhodné naprosto pro všechny. Zejména pak pokud nás něco trápí nebo bolí. Ať jsou to rozchody, ztráty, stresy, náročné úkoly nebo pocity únavy. Energie léčení svým světlem zacelí všechny disharmonie a naplní je láskou. Budeš se cítit volně, spokojeně a bez břemen, které nyní neseš.

MIMOŘÁDNÁ CENA POUZE 249,- Kč - každá další osoba z rodiny pouze 100,- Kč

POZOR objednáváš-li léčení pro rodinné příslušníky, musí s léčením souhlasit ( vyjma dětí do 12ti let )

AKCE PLATNÁ DO 23.11.2022

HARMONOZACE ČAKROVÉHO SYSTÉMU

Všichni jsem v dnešní uspěchané době zahlceny stresovými situacemi, kde je kladen velký důraz na čas a výkon. Tento stav fungování našeho těla, má negativní dopad na energetická centra, která se starají o naší fyzickou i duševní harmonii - a to čakrový systém. Každý stres, každá nepohoda, hádka, nemoc, negativní myšlenka apod. se přirozeně do těchto životních center otiskne a začne disharmonicky působit. Můžeme se poté cítit nemocní, unavení, bez pocitu radosti, oslabení apod.

Harmonizací čakrového systému uvedeme naše životní centra do potencionálního chodu a zbavíme se nežádoucích vlivů. Tato očista je velmi důležitá a patří mezi duchovní hygienu stejně jako čištění zubů - jen na to zapomínáme. Nestaráme-li se o svojí energii, vznikne nemoc nebo blok, stejně jako kaz u nečištěných zubů.

Pro měsíc listopad nabízíme dálkové čištění a harmonizaci čakrového systému. Uvedeme daná centra do správného pohybu. Úleva je citelná okamžitě.

Cena dálkové harmonizace je pouze 249,- Kč

Obdržíte diagnostikovaná data v PDF a zápis hodnot svého čakrového systému.

AKCE PLATÍ DO 30.11.2022

TAROT LISTOPAD 2022

Tarotový výklad, který se zaměřuje na energie kolem Tebe! Jaký tedy bude měsíc listopad? Na co se máš připravit a jakých energií můžeš využít? Odpověď nabízí magický TAROT!

CENA VÝKLADU POUZE 99,- Kč
AKCE PLATÍ DO 30.11.2022